Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » (kicsit kevesebb mint) 1 év...

(kicsit kevesebb mint) 1 év alatt fel lehet készülni az angol emelt érettségire, úgy hogy a lehető legjobb eredményt szeretnék elérni?

Figyelt kérdés

nem vagyok most olyan jó angolból. egy közepes érettségit értem el közép szinten tavaly.... bár azóta nem hagytam félbe a tanulást, mindennap tanultam egy picit... de most komolyabbra szeretném venni a tanulást... És lehet hogy szeptembernél hamarabb nem tudom angol tanár segítségét igénybe venni... addig is maradnak a könyvek, szótárak és én magam...

Esetleg tudtok jó könyveket angol emelt érettségi felkészüléséhez? vagy valami ötlet?

Minden nap úgy 2-3 órácskát tudok tanulni, mert mást is kell az angol mellett.

Tehát... szerintetek meglehet csinálni? volt aki kb ennyi idő alatt (vagy kevesebb idő alatt) jó eredményt ért el emelt szinten?



2016. máj. 16. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A Let's discuss it! Nagyon jó, nemrég vettem meg én is, és nagyon tetszik. SZóbelire hasznos.


[link]


Írásbelire pedig Dohár Péter Kis angol nyelvtan és az összes korábbi érettségi feladatsor ismétlése. Szótanulás napi szinten 10-20db, és sok-sok gyakorlás.


Ingyen beszélgetéS: italki.com

Ingyen levelezés és szövegjavíttatás: lang-8.com


Sok szerencsét! :)

2016. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés a napi 10-20 szó. Olyan 100 körül kéne.
2016. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 100 szót hosszú távú memóriába nem tudsz megtanulni. Fizikai képtelenség. Tudj keveset jól és aktívan, mint sokat sehogy.
2016. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!