Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs élet kedvem! Nem tudom...

Nincs élet kedvem! Nem tudom miert de ugy érzem hogy nincs értelme az életnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem nincs élet vagy nem tudom...jo szeret a családom. De nem igazán vannak jo barátaim, es egyedül érzem magam, párkapcsolatom sincs mert van egy lány akit nagyon kedvelek' (szeretem) de ő nem igazán viszonoza. Es hat nagy önbizalom hianyom van! Mit tegyek??
2016. jún. 10. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj sportolj valamit.

Az mindig beválik, mert ha jól csinálod nap végére hulla fáradt leszel és nem lesz időd gondolkodni ilyeneken. ;)

2016. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írhatnal nekem beszélgethetnénk , én is így vagyok egyszerűen nem akarok élni. 16/ l
2016. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ez így néha mindenkivel. Ez sokszor inkább unalom. Unod az eddigi életedet. Kezd új életet. Utazz el esetleg dolgozz más országban. Kalandos életed lesz. Nem fogsz unatkozni és eszedbe se fog jutni hogy az életkedveden gondolkozz. Önbizalmad is lesz mert rájössz mennyire talpraesett vagy és máshol is megállod a helyed.

Igazán jó barátokat nehéz találni. Ezért is van az a mondás hogy aki jóbarátot talál kincset talál.

A párkapcsolatokban nincs olyan ember aki mindig teljesen sikeres lenne. Mindenkinek jut elutasításból. Még azoknak is jutott akiket jó kapcsolatban látsz. Csak elég kitartóak voltak és megtalálták azt aki viszonozza a közeledésüket. Nálad csak annyi a hiba hogy olyan valakit akarsz aki nem viszonozza. Felejtsd el és keress tovább. Meg fogod találni a megfelelőt csak sokadszorra. A titka hogy nem kell feladni.

2016. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!