Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy már...

Mit szóltok hozzá, hogy már megint lövöldözés volt?

Figyelt kérdés
Egy koncerten ráadásul egy olyan énekest lőttek le aki tényleg nem ártott senkinek. Ez most már egyre gyakoribb lesz?

2016. jún. 11. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igazából úgy gondolom, hogy nem ez volt az első eset. Ráadásul csak nagyobb a füstje, mert valamilyen szinten híresebb a többi áldozatnál.


Kattant emberek mindig is voltak és rajtuk igazából semmi sem segítene.

2016. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Roland G. ***** válasza:
Sajnos ilyen undorító világban élünk........
2016. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább az ilyeneket kéne lelőni, mint ez az 55%-os... Tisztulna így is az emberiség. (Ha már magad tetted hierarchiába, kinek az élete ér többet, ráadásul ilyen ostoba, alacsony ig-val, hogy nem gyerekes anya. ;)) Na mert később nem lenne az, mi? Az IQ.


Én sem ismertem eddig, húgom mutatta,de igazából az ő korosztálya is a célközönség. Feltöltött a csatornájára dalokat, és zongorázott. Egy vidám lánynak tűnt. Nem egy nagyon elhíresült eszetlen celebnek, mint Britney Spears pl. vagy hasonló. Bár ilyet normális ember senkinek nem kíván, még nekik sem.

2016. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én attól félek még lesznek ilyen esetek sajnos.


Lehet itthon Magyarországon is.

2016. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

igen ráadásul tipikusan olyan volt aki először megdolgozott érte.mert ha te/ti tehetségesek lennétek valamiben és lenne rá lehetőségetek,hogy többekhez is eljusson amit csináltok ,visszautasítanátok?

egyébként akik meg bárkinek az életét kevesebbre vagy többre tartják azért amit csinál vagy azért aki,az sincs messze ezektől az állatoktól.

2016. jún. 11. 15:27
 16/20 A kérdező kommentje:
sajnos szerintem is szinte biztos,hogy ettől már csak rosszabb lesz :(
2016. jún. 11. 15:28
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

"Nm gyerek volt, a celebek meg nem szaporodnak, szal ne vedd fel annyira.Jövő héten indul az új megasztár, majd ot lesz egy rakás ilyen.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad."


Neked az IQud is 55%-os!!

2016. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszabb lett. íme:

[link]


:(

2016. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

ugyanott,és még egy hét sem telt el az előző óta:o

mikor veszik már észre,hogy tenni kéne valamit?

2016. jún. 12. 22:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Keressen rá mindenki a bestgore liveleak crazyshit.com oldalakra írjátok be azt hogy bullying nagyon megfogtok lepődni.Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.26/f Amúgy engem is mindig bántalmaztak én mindig legalább heti egyszer kétszer hajat mosok kit érdekel a divat a divat a hülyéknek való amúgy meg engem mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt fru frum volt akkor abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt fru fru nélkül mert épp le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszúra hosszúra egyenes vállig érő dús hajam van volt már hát közepig érő is 2008-2009-es tanévben 3-dik gimis koromban tehát az általános iskolában meg a gimiben megállás nélkül osztálytársaim az évfolyamtársaim illetve más osztályokból való kötekedő bunkó nagypofájú emberek meg a bunkó szüleim is minden egyes áldott nap szóvá teszik a nagyanyámról nem is beszélve sose értetem miért piszkálnak csöndes vissza huzockodó srác vagyok mindig piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le a hajam mert én így érzem jól magam a bőrömben minden zenét meghallgatok de a legközelebb a rock és metál zene áll legközelebb hozzám az istenért sem vágatnám le rövidre a hajam amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fél hosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal frufruval hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal.Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza aki meg bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtan húzz be neki üss állj ki magadért ne tűrd nem szabad hagyni egy lány aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben.26/f metalhead
2018. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!