Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Szeretném végre elfelejteni a felesleges, értelmetlen önmarcangolást!

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 2 éve van párkapcsolatom, ami jól működik.

Szinte az eleje óta önbizalom-problémáim vannak, mindig parázok, hogy nem vagyok elég jó, nem elég jó a fenekem, a mellem, kisugárzásom, arcom, pedig a barátom mindig megerősít, sokat dicsér, nagyon tetszem neki, szóval jól kellene éreznem magamat.

Mindig itt motoszkál bennem, főleg ha látok egy nálam szebb lányt, sőt néha mindenkit szebbnek, érdekesebbnek látok magamnál.

Az eszemmel jól tudom, hogy nincs okom aggódni, hiszen a barátom szeret és kíván (nagyon is), de én másképp látom magamat...utálom, hogy ezen problémázok. Próbálok értelmes dolgokkal foglalkozni, tanulni, hobbik, ilyesmi, de mindig, mindig, mindig visszatérek ugyanide. A barátomnak is mondogatom ráadásul, pedig mindig megfogadom magamnak, hogy többet fel sem hozom, hogy mások ebben meg abban szebbek, jobbak...

Mi segíthetne ezeket elfelejteni? Egy nagy elhatározás, egy zeneszám, egy film, egy videó, mire támaszkodhatnék?


Már attól gombóc van a torkomban, és összeszorul a gyomrom, ha a tv-ben mutogatják a modelleket, vagy az interneten látok ilyesmi hírt vagy cikket. Kész vagyok tőle, hogy minden reklámba meg filmbe belecsempészik a "húdeszexi" lányokat, mintha minden az orrom alá dörgölné, hogy emlékezzek rá...

Nem tudom hogy mitől alakulhatott ki ez az egész bennem, régebben kamaszkoromban csúnyának tartottak a fiúk, elég tömzsi voltam, negatív megjegyzéseket is kaptam. Mára nagyon sokat változtam, nincs gond a kinézetemmel.

Mégis átlagosnak, unalmasnak érzem magamat.


Másnak esetleg sikerült túl lenni ezen?



2012. szept. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány..csak a pasid dicsér? lehet ez neked a gond. lehet van benne valami.:-):-)
2012. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, épp ez az, hogy sokan megnéznek és mondják, hogy szép lány vagyok, bókolnak, a múltkor a vonaton úgy szólított meg egy srác, hogy egy gramm smink sem volt rajtam.

Általában udvariasak velem a fiúk, az eladók is nem ritkán mondják, hogy "ilyen szép lánynak" így meg úgy...

De hiába, ha egyszer én nem ilyennek látom magamat. :/

2012. szept. 10. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto ugyan így vagyok :( Nem tudom hogy lehetne változtatni ezen...
2012. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok a párommal. Van egy kislányunk is, de ugyan így érzek :( Hogy semmi nem jó ami én vagyok. És nagyon féltékeny vagyok. Én az arcom szépnek tartom. Vékony vagyok de nincs mellem nagyon zavar. :( a fenekem meg nagyon csikos lett de az alakjával bajom nincs, a csipöm meg olyan széles :(
2012. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!