Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sokan éreztetik velem,...

Nagyon sokan éreztetik velem, hogy kicsivel testesebb vagyok, pedig szerintem épp hogy nekem van normális alakom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
168 cm 55 kg vagyok. 14 éves lány. Kiskorom óta sportolok, ezért szerintem sok izom is van rajtam, de egyáltalán nem érzem magam kövérnek, sőt, sokak szerint jó alakom van. (képet nem szeretnék mutatni, de remélem ezek az infok elegek lesznek az elképzeléshez) Nagyon szeretem a barátaimat, de néha olyan, mintha egy troll lennék köztük vagy egy medve. 4 lány van az osztályban, és majdnem az összes pálcika lány, ezért kicsit elment az önbizalmam. Régen nekem is sok problémám volt azzal, hogy túl vékony vagyok, és most végre jól érzem magam a bőrömben, de ez néha eléggé meg tud törni, ha velük vagyok. Ti mit tennétek?

2016. jún. 15. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A fentebb írt adatok alapján még sovány is vagy. Ne foglalkozz velük.
2016. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ennyi infóból csak azt tudom mondani, hogy ha te jól, egészségesnek érzed magad, akkor nincs probléma veled. Ne foglalkozz velük.


Én viszont inkább azt tapasztalom (igaz ugyan, hogy a felnőtt nők körében), hogy önmagukra mondják folyton, hogy "jaj, ennyi meg annyi fölöslegem van, és hogy le kellene adnom az úszógumit" - olyan nők, akiknek jó alakjuk van.

2016. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ha te így érzed jól magad és egészséges vagy, akkor szard le hogy mit mondanak. Én meg pont "pálcika lány" vagyok és velem meg azt éreztetik az ún. "normál" alakúak, hogy egy gebe vagyok meg a kutyák a csontokkal. Ez van, nem kell vele foglalkozni. Bár ha az illető lányok a barátaid, elég gáz, ha így viselkednek.
2016. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, szerintem pont jó vagy.
2016. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!