Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális ingatlaniroda van...

Normális ingatlaniroda van Budapesten? Miért csodálkoznak az ingatlanosok, hogy sokan utálják őket?

Figyelt kérdés

Tele a hócipőm az ingatlanosokkal. Budapesten szeretnénk lakást venni. Keresgettünk, felhívtam vagy 15-öt (nyilván azokat, amik megfeleltek a kritériumoknak) és ebből kb. 10-nél közölték,hogy éppen most adták el, de...

Én naiv, még el is hittem, meg mérgelődtem, aztán egy pesti barátnőm kiokosított,hogy ezek a lakások valószínűleg már régebben elkeltek, csak időnként előszedik a hirdetést, a "paraszt" felhívja, persze "most adták el", de ő majd küld át olyat, amilyet akarsz. Ebben csak az a hiba,hogy a küldötteknek a fele sz.r, a kritériumok közelében sincs.

A Towerbudapest, meg mindig azzal jön,hogy külföldi a tulaj, a bérlőket meg nem éri el. De nem is egy lakásnál. Azt sem hiszem el,hogy ha árulnak egy lakást, akkor a bérlőket napokig nem lehet elérni.

Szóval ismertek olyan ingatlanirodát, ahol normális ingatlanosok dolgoznak.

köszi


2016. jan. 26. 05:08
 1/7 acelsziv ***** válasza:
próbálnak trükközni és tényleg igaz, hogy a már elkelt ingatlanokat kirakják és ráfogják, hogy "épp most ment el de..." De amennyire pörög a piac miért nem nézel konkrét hirdetéseket? Még az ingatlan.com -on is be lehet állítani, hogy magánhirdetéseket adjon csak föl...
2016. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen ingatlanirodáknál próbálkoztál, vagy éppen milyen környéken. De a neve nincs irodák, és gyanúsan alulárazott hirdetések nyilván átvágások. Én napi szinten néztem a friss, megfelelő hirdetéseket. Azokat amikhez normális kép és leírás volt felhívtam, megnéztem, választottam. Nem volt ilyen probléma. Persze volt ami elkelt közben, de nem számottevő
2016. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát az ingatlan.com-on főleg, mert a többi oldalon rengeteg olyan lakás volt fent, amit májusban eladtak, és nem volt még levéve.

Komolyan mondom,hogy 3 napja telefonálok és ha nem mondták legalább 8 ingatlanra,hogy éppen most adták el,akkor egyre sem.

2016. jan. 26. 11:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi, Első!

Leszűrtem úgy,hogy csak magánszemélyek, és egyből akadt 3-is,amit meg tudunk nézni.

2016. jan. 26. 11:36
 5/7 acelsziv ***** válasza:
Na. Tök jó :) Érdemes amúgy magánhirdetőkre keresgetni. Nekik nem érdekük átcseszi a fejed ilyesmivel. Mással igen úgyhogy figyel oda vásárláskor :)
2016. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na most pl. ki is derült, hogy egyik ingatlant, már elvileg úgy hirdette egy ingatlanos, hogy meg sem volt vele bízva. Pár napja fel is hívtam, mert kép alapján is tetszett, mondta,hogy eladták nemrég, de ajánlana másikat. Na most kiderült,hogy köze nem volt a lakáshoz, nemrég még képpel hirdette meg a tulaj, és onnan leszedte, majd meghirdette, mert nyilván tudta,hogy jó a lakás, fogják hívni miatt.

Tényleg milyen szemét némelyik.

2016. jan. 26. 14:12
 7/7 acelsziv ***** válasza:

olyanok, mint a hiénák.

Esetleg próbáld meg a Makkost, vagy az Otthon Centrumot. Ők talán még normálisak.

2016. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!