Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A feleségek valóban a saját...

A feleségek valóban a saját családjukat tartják legfontosabbnak, míg a férjük családja csak másodlagos?

Figyelt kérdés

A családi körömben (21/F vagyok jelenleg) nagyon azt látom, hogy a feleségeknek elsődleges prioritást élvez a saját családjuk, míg a férjük családja valahogy annyira nem fontos; ha a férj családjához kellene vinni az unokákat, hogy láthassák, vagy csak átmenni, akkor a nőnek mindig akad valami kifogása, ami miatt ez nem működik, és érdekes módon, a férj olyan papucs lesz, hogy ezt tűri és megengedi, hogy a feleség ennyire a saját családját tartsa fontosabbnak.


Nők, ez valami egyedi dolog a családomban, vagy tényleg a szívetek inkább a saját családotok felé húz, és béna kifogásokat kerestek akkor, ha a párotoknak a szüleit/gyermekeit kellene meglátogatni?


2016. jún. 15. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva volt , bár jó anyám tett róla hogy ritjábbanmentunk oda.ma már nem is tartjuk a kapcsolatot.


A környezetemben viszont úgy van többsègben ahogy te írtad kedves kérdező!

2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tulajdonítanék semmi ilyen fontossági kérdést a nőknek, de tény, hogy inkább azt látom, hogy a férfiakat mintegy beszippantja a feleség családja.
2016. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem, de sok kisgyerekes barátnőm van és valóban így van, ahogy írod.

A saját családdal mindig egyszerűbb. Jobban ismered őket, tudod, hogy kezeljed, ha a gyerekkel olyat akarnak amit Te nem (mit ehet, mit tehet, szokások, stb.)

Az anyóstól pedig -kivételes esetektől eltekintve- mindig tartunk (akár van gyerek akár nincs). Mindig egy kicsit olyan, mint egy harmadik (nem szexuális értelemben, de remélem érted). Főleg annak, akinek már voltak rossz élményei ez ügyben. Sose tudod, hányadán állsz vele, hogy valójában mit gondol, így feszélyezve vagy, tehát nem szívesen mész. Ki milyen kifogásokat gyárt a saját érzéseire az már egyéni.

Az meg, hogy a férj papucs... nos azt mindenki maga dönti el, hogy a kényelmes papucs létet választja-e vagy meg meri-e kérdezni a feleségét, hogy valójában és igazából mitől fél.. és akkor talán meg tudja szelidíteni a maga Makrancos Katáját.

2016. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se férjem, se gyerekem, de most komolyan azt kérdezed, hogy az ember a saját családját jobban szereti-e, mint másét?
2016. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!