Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet valaha is Istennél...

Létezhet valaha is Istennél hatalmasabb személy?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 12:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Itt vagyok én magam. Istenhez bármeddig imádkozhatsz hogy vegyen neked egy szem vizes zsemlét, nem fog. Én viszont le tudok menni a boltba és meg tudom venni azt. Ilyen egyszerű.
2016. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

ÉN! DIABLO!

Én vagyok a legesleghatalmasabb! Nálam nagyobb NINCS! NINCS menekvés tőlem! Muhahahahahaha...


Viccen kívül:


Egyet értek az egyessel.

2016. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Zeusz
2016. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 piriiiii ***** válasza:
22%
Igen ám, 11-es, csakhogy az élet nem kizárólag az evés körül forog.
2016. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy példa volt ha nem esett volna le. De egyébkét egy meselénynél gyakorlatilag egy zöldszemes ostoros is "hatalmasabb tetteket" képes végrehajtani. Így a létező világban gyakorlatilag minden lény hatalmasabb személy.
2016. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 piriiiii ***** válasza:
Hasonló példákat hoznál fel és én mindre ugyanezt tudnám írni.
2016. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Isten részéről meg is dögölhetsz, a rendőr meg a tűzoltó fogja kockáztatni érted az életét és az orvos műti ki belőled a szívednél a vasdarabot miközben mindez az adófizetőknek köszönhető akik adnak lehetőséget, hogy ezt dolgozhassák ezek az emberek.


Nem tagadom, hogy van isten, viszont ha van akkor nem olyan lény akit jobban kéne tisztelni, mint az utcán szembejövő ismeretlent. Talán azt még jobban is, mert ha elcsap a busz, az talán fogja hívni a mentőket miközben közel sem MINDENHATÓ.

2016. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Definíció függő.

Így igen s nem is egyszerre válasz.

2016. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Mint olyan definíció, isten a legfelsőbb tudat. Te és lelki párod egyben, isten. Ti tudatotok megszűnése jelenti újra egybeolvadást ami egyben isten tudatába olvadást jelent.

Felette már nincs tudat csak minden energia mint minden egyben, egy időn kívüli tudatos, nem tudatos végtelen.

2016. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Igen. Ha valaki tudja iranyitani a kvantumreszecskeket gyakorlatilag hallhatatlan lesz es barmit megtehet.
2016. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!