Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányosak/Csalódottak! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosak/Csalódottak! Ki az, aki (már) nem hisz abban, hogy valaha is talál olyan valakit, akivel tényleg nagyon szeretik egymást, és minden rendben lesz, mert mondjuk még nem találta meg azt a személy, hiába keresi, vagy mindig csalódik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 23:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én mindig rossz személyekkel futok össze -.-

Ez van szar az élet ezért szenvedni kell.

Én legalább hiszem, hogy még jön valaki elvégre még van idöm.

15f

2010. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

szia.

én eleinte nem hittem abba, hogy megtalálom az igazit, aki tényleg szeretni fog. eddig sose jött össze amit akartam. de aztán rájöttem, hogy valahol van valaki, aki engem akar, és én is őt.*-* énis csalódtam már nagyon sokszor, de mindig arra gondoltam, hogy valaki majd megtalál és vele fogom leélni az életemet.:) ;D

2010. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És megtaláltad? :)
2010. jan. 16. 23:28
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer találkoztam valakivel, azóta nem hiszek abban, hogy találok még egy olyat, mint ő.. nem hiszek benne, hogy lesz olyan akit teljesen tudok majd szeretni, de nagyon remélem és várom mit hoz a jövő, nem tehetek mást...
2010. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
3,5 éves kapcsolatom van. Vagyis még van. Folyton vannak olyan periódusok, hogy a nagyon harmónikus, nagyon szerelmes időszak után a párom kicsapong, szétmegyünk, és én h*lye mindig megbocsájtok. Tudom, hogy ez így nem mehet tovább egy életen keresztül, de mindig és mindig megbocsájtok. Az eszemmel tudom, hogy mást kellene keresnem, de a szívem nem engedi. 15 és fél éves korom óta együtt vagyunk, most 19 vok, ő 22. Most megint úgy néz ki minden darabokra esik. És nem tudom mit kellene tennem. egy ideg roncs vagyok, a vizsgák kellős közepén :S
2010. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%

Én ilyen idióta vagyok, akinek nem esik nehezére beleszeretni valakibe. Abban nem hiszek, hogy találok valakit, aki ugyanígy gondolkodik rólam valaha is.

És minden alkalommal azt érzem, hogy ő az igazi. Csakhát ő nem kér belőlem.

De nem, nem hiszek benne, hogy valaha is össze fog jönni.

18F

2010. jan. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

A helyzetem dettó ugyan az mint az utolsó hozzá szólóé.

20/F

2010. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 kamcsi23 válasza:
Hát én nem bírok bízni a fiúkban sajnos..engem átvertek egy párszor..nem is kell nekem jó ez a magány most..majd lesz vhogy de azért remélem találok vkit:)
2010. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz... :(

Azthittem megtaláltam életem nagy szerelmét, az én igazi, egyetlen páromat... Együtt voltunk több mint egy évig, aztán elhagyott egy kis rib.ncért...

Hát nemtudom lehet hkésőbb ez változni fog, de most úgy érzem, hogy soha nem fogok tudni mást szeretni.

17/L

2010. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én se hiszek abban, hogy megtalálom az igazit. Sőt olyan nem is létezik, hogy igazi!!! :(
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!