Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben 5...

Ha visszamehetnél az időben 5 évet, te mit tennél másképp? Mit cselekednél azért hogy az életed jobb legyen a mostanihoz képest?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha 5 évet mehetnék vissza, akkor nem tudnék nagyon sokat változtatni. De 1-2 hibát biztos el tudnék kerülni.. Kérdés, hogy ez a jövőmre milyen hatással lenne. Pl a hibáim vezettek oda ahol most vagyok, ez részben nem jó (anyagi és munka értelemben) részben jó (életfelfogás).


szóval ha ezeket az emlékeket megváltoztatnám, akkor lehet rosszabb helyen lennék, mint ahol most vagyok. Nem biztos hogy megérné. + ha mást csinálnék helyettük, az még nem biztos, hogy előre vinne. Mert pl ha most 5 éves nyelvtudásom lenne.. nos nem hiszem, hogy előrébb lennék vele. Külföldre nem akarok menni melózni, idehaza csak nyelvvel max taníthatnék amihez nincs érzékem, vagy mehetnék call centerbe...

2016. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem vállalnám be azt a munkát, amit pont 5 éve végzek, vagy teljesen máshogyan viszonyulnék a munkatársaimhoz, mint ahogyan 5 évvel ezelőtt kezdtem.
2016. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!