Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mostanaba nem ertem mi tortent velem.

A multamrol csak annyit, hogy altalanos iskolaba 8 even keresztul ki voltam rekesztve es sokszor megalaztak de egesz jol turtem, marmint soha nem sirtam es nem depiztem erte, hanem figyelmen kivul hagytam.

Miota kozepsuliba jarok (most megyek 11.osztalyba) megismertem tavaly egy fiut es o lett a legjobb baratom. Elotte soha nem volt egy baratom se, ebbe a suliba pedig lett, nem is egy.

Ez nekem ujdonsag volt, es viszonylag fel is szabadultam es mar nem hagyom magam elnyomni.

Mostmar ha valakinek egy rossz szava van hozzam azonnal leorditom az illetot es hajlamos vagyok nekimenni.

Mindig is peldas volt a magatartasom, most pedig a sok vita es verekedes miatt 3-as lett...

Egyszeruen ugy erzem, hogy csak igy tudom magam megvedeni es nemreg jott ki rajtam az a stressz is amit 8 evig elfojtottam magamban...

Szorongo tipus voltam mindig is, de kedves vagyok az emberekkel de csak akkor tudok megnyilni ha az illeto is kedves, pl ha nem mosolyog akkor mar elkezdek szorongani nagyon...

Miota osszevesztem a legjobb baratommal es nem beszelunk (akirol fentebb irtam) azota teljesen osszeomlottam...

Marmint ugy ertve, hogy megjobban szorongok azota, egyre idegbetegebb vagyok... Nappal mindig jo kedvem van de estere szetcsuszok...

Nem vagyok ragaszkodo tipus, mert kapcsolatokon is tullepek hamar de hozza nagyon ragaszkodok, es ritka akit ennyire megszeretek.

Mostanaba paranoias is vagyok, nyom a mellkasom es nem tudom elmagyarazni ezt az erzest, de nagyon rossz erzes fog el ott belul de csak estenkent...

Nagyon felek es panikolok mindentol, nem ertem miert van ez...

A boltig se merek egyedul elmenni, rettegek az egyedullettol es az emberektol is kezdek felni.

Anyukam multkor VELETLEN meglokott es ugy ereztem hogy szandekos volt, pedig soha nem emelne ram kezet, es elkezdtem vele uvoltozni meg sirni...

Utolag nagyon buntudatom van erte, de o megsajnalt...

Vagdostam is mar magam parszor...

Eddig is sokszor ram jott a depi, de miota osszevesztem a legjobb baratommal es nem beszelunk, osszeomlottam....

Szerintetek mi lehet a baj? Mit tegyek?

Az ertelmes valaszokat elore is koszonom.

17/L


2016. jún. 21. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek
2016. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyen időszakaim, nem is egyszer, de végül ezeknek is vége lett 20/f
2016. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezd a békülést nagylány! Majd csak rendeződik a kapcsolat. Kezdődő pánikbeteg is lehetsz, nem ártana megvizsgáltatni magad.
2016. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentális helyzeted miatt tönkre teszed magad. Holnap du rad irok es segitek. Sok erőt addig.
2016. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy miért kell annyit foglalkozni másokkal, azzal, hogy elképzeljük, hogy minket utálnak stb. Engem nem érdekelnek ilyen szempontból az emberek. Különben is, a legtöbb ilyen helyzetben csupán arról van szó, hogy a másik ember ugyanolyan "félénk" és ezt az érzését megpróbálja némi agresszivitással ellensúlyozni, erre a normális válasz a megnyugtatás, a humor, időnként a meghunyászkodó mimikri (ami humorba hajlik).
2016. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!