Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt az...

Ti hogy bírjátok ezt az istenverte meleget?

Figyelt kérdés

Tetőtérben vagyok, klíma nincs. :D De amúgy is rühellem a meleget, lehet, hogy közrejátszik ebben, hogy télen születtem.


Kort és nemet is írjatok!


2016. jún. 23. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Átérzem a helyzeted :/...
2016. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Nehezen , a sok eső lerohasztotta a cserkót , most perzsel a nap és frissítő eső talán hétvégén jön . Ha nem viharral tarol le mindent ahogy szokott . Érdemes kiköltözni onnan amennyiben van lehetőséged . Este 21 után reggel 8ig kereszt huzatolj az összes nyílászáróval . Nálam bevált .
2016. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Sz&rul!Azt hittem,hogy a tavalyi nyarat nem élem túl!Panelban lakunk,reggeltől süti a nap a hatalmas ablakokat,ráadásul egy debil egy játszóteret tett az ablaktól öt méterre,ahol nappal a gyerekek randalíroztak,éjjel meg a részeg fiatalokPár órája végzett a klímás a szereléssel!Most már nagyon jó!
2016. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
nekünk 12cm hungarocell van a falon. 23fok van klíma nélkül :DDDDDD
2016. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron születtem, mégis rettenetesen utálom a nyarat, épp az ilyen rohasztó meleg miatt. Nálam sincs klíma, egy nyomorult ventilátor kevergeti bent a 29 fokos meleget. -.- Elképzelni sem merem hány fok lesz bent, mikor már 10 napja tart ki a 36-38 fok, mint tavaly is.

Max. 28 fokig bírom, ha 28 fölé megy, akkor ha tehetem, csak reggel, és este megyek ki a szabad levegőre. Vizes törölközőt szoktam magamra teríteni időnként, olyankor azért jobb.


24/N

2016. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

Ne panaszkodjál! Én pulcsiban és pokrócban ülve nézem a tévét, és este fürdésnél befűtők egy kicsit.

Itt Angliában tegnap csak 17 fok volt és egész nap eset az eső. Estére meg lehűl 10-12 fokra az idő..Jöhetne ide is egy kis kánikula

2016. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Én egyelőre jól bírom. Amúgy amikor nehezebben megy, akkor csinálok magamnak csipkebogyó+hibiszkusz teát, behűtöm, és azt iszom, az jó a nagy melegben. Nekem legalábbis eddig bevált.
2016. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
29%
Én nyáron születtem, szóval meg se izzadok a negyven fokban. Sajnállak, tesó ;)
2016. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%
Én a sárkány vére vagyok,lehetne kicsit melegebb,azt hiszem,alig izzadtam meg a mai napon még.
2016. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

Bírom az embereket, ha meleg van az a baj, ha hideg van az a baj... :D

Én +35 és -20 fokig simán elvagyok :D

2016. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!