Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni mi legyek....

Nem tudom eldönteni mi legyek. (? )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és bio-kém szakra járok gimiben. Azért mentem erre a szakra hogy innen több fele tudok majd tovább menni. Régebben orvos akartam lenni de nem vagyok olyan jó tanuló. 3-4-5 -öseim vannak. Csak álló meg csak ülő munkát nem végezhetek egészségügyi okok miatt. Szeretnék lenni lakberendező, úszóedző, babaúszás oktató, esetleg gyógytornász, személyi edző... de egyik se olyan amiből meg lehetne élni. Kevesebb mint egy évem van eldönteni mert már 10. Májusában választani kell emeltet.

Milyen tanácsokat tudtok adni?



2016. jún. 23. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csak belföldben gondolkozz.


Más országokban simán megélsz az általad felsorolt munkákból is.

2016. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Csak álló meg csak ülő munkát nem végezhetek egészségügyi okok miatt"... ugyanakkor "úszóedző, babaúszás oktató, esetleg gyógytornász, személyi edző" szeretnel lenni.

Hm...mifele egeszsegugyi okaid vannak?


Azt tanuld amit szeretsz csinalni. De mivel meg egyiket sem csinaltad nem tudhatod hogy szereted-e vagy sem.

Ezert ki kell probalni. Akar "jatekszeruen" is.

Van ismeros pici babaval? Kerd meg menjetek vmi usziba es csinalj ugy mintha babauszo oktato lennel. Milyen? Tettszik? Tudnad evekig csinalni?

Kezdj el valamelyik ismerosodon gyakorolni gyogytornasz gyakorlatokat. Tudod, hogy a gyogytornasznak idos/csunya emberekkel is kell foglalkoznia, ugye? Fogod szeretni azt?

uszoedzo? Megis mennyit uszol naponta?

szemelyi edzo? kondiba hanyszor jarsz egy heten? Voltal mar egyaltalan? Nem piszkalasbol, de ha meg eletedben nem jartal teremben honnan veszed, hogy edzo akarsz lenni?

2016. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: a csípőmben csavarok és úgynevezett implantátum is van, a gerincemben meg szintén.... az orvosom mondta hogy a jövőbeli életemben akármi lehetek de olyan munkát válasszak ami nem csak ülő vagy csak álló mert mindkettő megterhelő lehet. Az úszásról: 3 éves korom óta járok úszni. Bejártam az országot, ausztriát és romániát... szóval rengeteg versenyen voltam. Már tartottam edzést, vagyis csak gyakoroltunk egy pár ismerősömmel külön. Babaúszásról: nagyon szeretem a gyerekeket/babákat és az úszást is... szóval ezen is gondolkoztam.

Évekig jártam gyógytornára szóval mindennel tisztában vagyok. De azért azon is gondolkoztam hogy én csak gyerekekk foglalkozzak gyógytornászként.

Jártam már konditeremben, láttam már személyi edzővel való edzést. Tetszik mert sose voltam lusta, mindig is szerettem a mozgást, erősítést.

szóval mindenen elgondolkoztam már.

2016. jún. 24. 09:47
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyógytornát tartottam már egy pár embernek és régebben még nem műtöttek, mindig én mondtam a feladatokat anyukámnak és magamnak szóval együtt gyógytornáztunk és néha még a barátnőim is beszálltak.

Rengeteg feladatot tudok. 4 év alatt megtanultam nagyon sokat...

2016. jún. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!