Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az iskolánk farsangi bulit...

Geczinger Zsolt kérdése:

Az iskolánk farsangi bulit rendez! Nem tudom eldönteni hogy mi legyek szerintetek legyek bank rabló vagy gazdag ember?

Figyelt kérdés
vagy ha van más ötletetek is akkor annak csak örülni tudok

2016. febr. 4. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ötleteid. :) De akár próbálhatsz valamilyen híres embernek is beöltözni.
2016. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag bankrabló (ember). Eközül a kettő közül én a bankrablóra szavaznék, de ennél amúgy sokkal menőbbeket lehet kitalálni, én mentem már halloweeni buliba felkészültnek öltözve (volt nálam gázmaszk), ma pedig pont kitaláltam, hogy legközelebb felvágott leszek (műsebekkel). Esetleg vegyes felvágott, vegy feliratokkal. haha, imádom a humorom.
2016. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sophia9900 válasza:
Szerintem bank rabló legyél ahhoz talán be se kell öltöznöd ...a gazdag ember túl nagy falat lenne számodra
2016. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!