Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti nem vágytok rá,...

Kamaszok! Ti nem vágytok rá, hogy újra gyerekek legyetek? 15/L

Figyelt kérdés
Én úúúúúgy lennék mégegyszer 8-10-12 éves. Azok voltak a legszebb évek. Amikor még élveztük és átéltük iskolában az "olvasás" órát. Amikor még azért tanultunk, mert élveztük, nem azért, mert különben nem lesz belőlünk semmi. Amikor még kártyáztunk, a patak mentén mászkáltunk, számháborúztunk, fogóztunk, ha új helyre mentünk, teljesen be voltunk zsongva és mindig jó kedvünk volt, még ha -felnőtt szemmel - okunk se volt rá. . Akkor még nem volt megfelelési kényszer. Nem volt "de sz*rul nézek ki", "jaj, futás közben szétjött a hajam", "de gáz ez a ruha" satöbbi. A "szerelem" is max. kézenfogva sétálásból állt. Most meg mi van? "Jesszus, nincs elég nagy mellem", "Peti le akar velem feküdni, de én Andrist szeretem", "Mindjárt jövök, de még meg kell igazítanom a sminkem", satöbbi. Agyrém. Hiányoznak a régi szép idők. Ki érzi még rajtam kívül így?
2016. jún. 26. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy a legtöbb veled egykorú


"de sz*rul nézek ki", "jaj, futás közben szétjött a hajam", "de gáz ez a ruha", "de sz*rul nézek ki", "jaj, futás közben szétjött a hajam", "de gáz ez a ruha" satöbbi,


de ettől még neked nem kell követned őket.

2016. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg huszonéves leszel, lesz munkahelyed, sé különköltözhetsz. Én most ebben az életszakaszban vagyok, és ez maga a Menny. Rendben, fizetni kell a számlákat, de szeretem a munkám, és a maradék időmben azt csinálok, amihez kedvem van, illetve végre egyedül lakhatok (a macskámmal :D ).
2016. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja és vastagon fogsz tenni arra, hogy hogy néz ki a hajad futás közben, ha meg Andrist szereted, akkor Petit elhajtod a p_csába :)

Csak ehhez a szinthez sajnos át kell esni a kamaszkoron, az "keményít meg" így :D

2016. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem. 16/l Nagyon hiányzik az az időszak.
2016. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!