Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek hamar...

Ti is úgy érzitek hamar felnőttünk, felnőttetek? Hiányzik nektek a gyerekkor?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Ez mindenkinél kialakul (majdnem, általában). :) Jó lenne mai fejjel máshogy csinálni dolgokat, vagy nem csinálni, viszont arra nem szoktunk gondolni, hogy akkor talán más emberek lennénk, és nem biztos hogy jobb emberek...
2014. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok. A gyerekkorommal nincs különösebb problémám, azt szerintem rendesen eltöltöttem úgy, ahogy egy átlag gyereknek kell: sok játékkal és egy komplex, szerető családdal.

A tinédzserkorszakomat viszont (14-19 év) már nagyon elvesztegetettnek érzem. Úgy érzem nem sikerült annyira kiélveznem, mint ahogy kellett volna és mint ahogy mások teszik. Ennek 2 fő oka volt: egyrészt a szüleim kissé erősebben fogtak a kelleténél, másrészt barátokból se volt túl sok és velük is csak ritkán tudtam találkozni.

Máig nagyon sajnálom, hogy ez így alakult :/

2014. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, de beláttam, hogy gyerekként könnyebb volt suliba járni és tanulni, mint felnőttként melózni.
2014. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A gyerekkorom (4-10) szinte csak videojátékokkal töltöttem. Ezt bánom is, meg nem is. Azért nem bánom mert sajnos olyan környéken laktunk ahol nem nagyon volt barátokra lehetőség, és azért bánom, mert csak kockulás helyett csinálhattam volna értelmesebb dolgot is. Például zene tanulás vagy valami.

A tini korom elején ez folytatódott egy keveset. Viszont új helyre költöztünk és kialakultak baráti kapcsolataim. Nagyon jó barátokra tettem szert akikkel azóta is találkozok és együtt jól érezzük magunkat. Viszont többnyire még mindig a gép előtt ültem. Ez egészen addig ment míg dédinagymamám születésnapján nem találkoztam egy rokonnal akivel azelőtt még soha. Vele beszélgettem és ő mesélt a gyerekkoráról, és arról hogy elpazarolta és mennyire bánja. Úgy hatott rám hogy elhatároztam hogy míg lehet ki fogom élvezni a tinédzser kort, és azóta is ezt csinálom. Most 16 vagyok, és szerencsére a barátaimmal annyi minden próbálunk csinálni hogy sohase unatkozzunk. Rengeteg balhénk volt már, és rengeteg jó élmény. Csak abba belegondolni rossz hogy már megyünk ki belőle, és egyszer vége lesz.

16/F

2014. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 yoshimitcu ***** válasza:
100%
igen hiányzik. akkor még nem szorongtam mindenen, nem voltam kényszerbeteg, és nem tudtam hogy egy minimálbéres csicska leszek.
2014. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz gyerekkorom volt, de nem mennék vissza, és nem is hosszítanám meg, mert boldog vagyok most felnőttként is. De ez annak is köszönhető szerintem, hogy hiába komolyodtam, de mégsem hagytam el teljesen a gyermeki énemet: tudok saját magamon nevetni meg tudok hülyéskedni ha arról van szó és nem idegeskedem mindenen (és nem azért, mert nem lenne min, mert nekem sincs vastag pénztárcám és sokszor egyedül vagyok, de mégis boldog vagyok, mert fantasztikus emberek vesznek körül :):) )


25N

2014. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább ez az ifjú kor szalad hamar, nem rég töltöttem a 18at, most meg jövőhónapbal leszem 24. Kölyök korom nem hiányzik annyira, max csak a nyári szünet. Mióta van munkám, fizetésem, azóta 'boldogabb' vagyok. Jobban tudom élvezni az életet.
2014. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,és igen hiányzik.Mikor találják már fel az időgépet?!Öregszem! 14,5/L
2014. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat filózok ezen mostanában, nemsokára 30 leszek. Nagyon hamar eltelt ez az idő. A gyerekkorom jó volt, de azt nem kívánnám vissza, nem szerettem, hogy be voltam szabályozva kisgyerekként. A tini korom, és a főiskolás évek viszont nagyon hiányoznak úgy 14-22-ig. Jó volt szabadnak, és felszabadultnak lenni, a suli könnyebb volt, mint melóba járni, ott volt a nyári szünet stb. Nem vagyok elégedetlen a mostani életemmel, de nem úgy alakult sok minden, mint ahogy akkoriban terveztem. Ami a legjobban fáj, hogy még nincs saját gyerekem. Jó lenne újrakezdeni. :(
2014. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon
2015. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!