Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan álltatok fel a mélypont...

Hogyan álltatok fel a mélypontról?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

1 hete sajnos nagyon nagy gödörbe került az életem, mégpedig elsősorban saját hibámból, ugyanis pontatlan voltam és nem fordítottam elég figyelmet arra, amire kellett volna.

Részleteket nem írnék, úgy vélem ez nem számít, de azóta olyan vagyok, mint akit minden nap háromszor megrugdosnak, majd a földön fekve szenvedni hagynak.


Kérdésem az lenne, hogy aki volt már hasonló helyzetben (gondolok itt főleg olyanokra, akik maguknak felróhatóan kerültek gödörbe) az hogyan állt fel belőle?



2016. jún. 30. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig jól átgondoltam a dolgokat és aki fájdalmat okozott nekem azzal beszélgettem ,hogy rájöjjek miért csinálta. A gödörből sajnos nagyon nehéz kimászni sok akaraterő és elhatározottság kell hozzá. Meg egy barát aki drukkol nekünk hogy, éreztesse van aki miatt érdemes változtatni !
2016. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs meg egy vizsga?
2016. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudtam mi a kiváltó ok ami miatt odakerültem és a kivezető utat is ismertem...7 év után erőt vettem magamon és tettem érte, hogy kijussak a gödörből...


23F

2016. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg nem alltam fel, de most motival egy emberi kapxsolat az eletemben, amit nem akarok leeputeni szoval muszaj lesz tenni valamit. 😏
2016. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha már a második válaszoló így ráérzett akkor leírom konkrétan, hogy egy elég kemény reál szakon vagyok, lehoztam a legnehezebb vizsgákat, erre egy közepes nehézségűn hasaltam el kétszer is, azért, mert azt hittem, hogy a 2-3 gyilkos vizsga után az már sima lesz, és így csúsztam egy évet..


Mérhetetlen bűntudatom van, ha ráfordítok még 2 vagy maximum 3 napot a tanulásra, valószínűleg simán megvan, de nem így lett..

2016. jún. 30. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfogadod, hogy következő évben tanulsz. Rengeteg ember csúszik az egyetemen, ez nem szégyen. Igen, a te hibád, de tanultál belőle és nem kivágtak, tehát megpróbálhatod újra. Erre gondolj. Ha pedig kevés tárgyad maradt csak, esetleg elmehetsz közben dolgozni és akkor nem érzed úgy, hogy pocsékba megy egy év.
2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!