Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti álltatok már bosszút...

Ti álltatok már bosszút valamiért?

Figyelt kérdés
Ha igen miért hogy hogyan ?
2014. máj. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerencsére ritkán volt olyan, hogy valaki nagyon megbántott volna. És nem is tudok valakire sokáig haragudni.

Ha valakivel úgy alakul, hogy nagyon nem jövünk ki, akkor hanyagolom, megszakítom vele a kapcsolatot. De direkt nem bunkózok senkivel, nem ártok senkinek sem.

2014. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Igen. többször is. És jó érzés volt.


A legdurvább: 2007ben kiraboltak 1.6m bánta. Nem mehettem a rendőrségre mert én is a tilosban jártam. (és ők ezt tudták azért merték megcsinálni)


2013ban 18 hónapot kapott a köcsög.


"fehér ember nem felejt"

2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, több alkalommal is. Ismerni kell a személy viselt dolgait, zsebre tenni. A többi már csak a logikán múlik.
2014. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy most én leszek a hú, de paraszt ember, de igen. Egyes emberek nem tudják megtanulni azt, hogy hogy viselkedjenek velem szemben (magyarul: ne úgy, mintha a seggéből rántott volna ki), csak úgy, ha alaposan megleckéztetik, mert a szép szó nem használ. Sokan tök gyengének hisznek, és el sem tudják képzelni, mennyire oda tudom tenni magam és mennyire gonosz tudok lenni, ha vki tényleg kihoz a sodromból (ami amúgy nehéz dolog, de ha vki túlmegy egy határon)... van, ami csak tervszinten volt meg, és nem kellett alkalmazni, amikor beijedt az illető, mert megtudta, hogy olyan aduász van a kezemben, amivel az összes ismerőse előtt olyan botrányba tudom keverni, hogy csak néz ki a fejéből (pontosan nem tudta, hogy miről van szó, de én mindent részletesen elterveztem már). Általában ilyenkor az "okosabb" bosszút részesítem előnyben, nem vagyok a kocsikarcolós stb. fajta (mondjuk egyszer 11 évesen bezártam kulccsal öcsémet a szobájába, amikor már nagyon - értsd nagyon - elviselhetetlen volt). Olyan is volt már, hogy továbbadtam olyan infót, amiről tudtam, hogy az illető nem szeretné, ha XY visszahallaná (de sosem olyat, amire megeskettek, hogy ne mondjam el, szóval nem kifejezett titkot, hanem mondjuk olyasmit, ami vkinek kicsúszott a száján).
2014. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!