Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehetne...

Ilyen helyzetben mit lehetne tenni? Nagyon kétségbeesettek vagyunk.

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves lesz, én most vagyok 27. (Kérlek pedofilozzatok, de előrebocsátom hogy már nem lep meg...) Az a helyzet, hogy egy olyan családban él, ahol a szülei nap, mint nap bántalmazzák, tiltanak minket egymástól. Volt, hogy sötét szobába zárták minden élelem nélkül, csak azért, mert velem szeretett volna lenni. Állandóan tele van sérülésekkel, nagyon kegyetlenek szegénnyel. Az apja engem ki akart rúgatni a munkahelyemről, sőt hazatoloncoltatni.

Mindenféleképpen szeretném megszöktetni őt, mivel a gyámügyhöz nem fordulhatok. Akkor őt intézetbe zárnák, amit egyikünk se viselne el. Külföldre kéne vinnem anélkül, hogy elkapnának.

Ez hogyan lehetséges? Milyen módszerrel? Bármilyen képtelen is az ötlet, most szívesen veszem.



2016. júl. 2. 22:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
91%

vársz 2 évet és magától eljöhet, vagy 17 évesen lehet nagykorúsítani, de ezt nem tudom pontosan hogyan kell...


de am nem csodálom, hogy tiltják, nekik nem fér bele az értékrendjükbe, de egy hülye húzás és még emberrablást is rád húznak...


23F

2016. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Oh...a többi mellé már az is elfér. :D De egyébként köszi. Csak az a baj, hogy nekem haza kell mennem dolgozni, ilyen helyzetben pedig nem fogom őt itt hagyni.
2016. júl. 2. 22:38
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

"Külföldre kéne vinnem anélkül, hogy elkapnának."

És tovább?

2016. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Kint megoldanám. Nekem az a hazám, megvannak a kapcsolataim.
2016. júl. 2. 22:39
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

#1-es

Az addig oke h tiltjak, nade bantalmazzak ...


Muszaj a gyamugyhoz fordulnod. Jatszd le torvwnyesen. 27 evesen lehetne ennyi eszed. Aztan 17 evesen nagykorusitod.

2016. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
De nem tudok itt maradni... Vissza kell utaznom az országomba, ő meg könyörög hogy ha itt hagyom, meghal. És nem is szeretném én se, hogy velük legyen, és még segíteni se tudjak...
2016. júl. 2. 22:41
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek pedofilozzatok"


Öhm...oké... PEDOFIL!!!!!!


sorry.... komolyra fordítva.

menjen a gyámügyre!!! Mást nem tehettek!!!

2016. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy tűnik
2016. júl. 2. 22:43
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Mit oldasz meg? Azt hogy eltűnt személyként keresik majd a határon túl is, ellened pedig elfogató parancsot indítanak? Hajrá...eddig jó szar tervnek hangzik, de biztos lehet még fokozni:)

2016. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne gond
2016. júl. 2. 22:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!