Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem ellenszenves...

Csak nekem ellenszenves Viszkok Fruzsi és Móni Szépségvilága a Youtube-ról?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem tudnak, a szemöldöküket se tudják szépen megcsinálni, pedig ez náluk elvárás lenne, ha már ilyen szépségápolós videókat csinálnak. Elég gáz hogy Magyarországon az ilyenekre van igény.
2016. júl. 4. 16:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki beauty guru (mint Móni) és alapból nem egy szép lány, akkor miért nem birja kifesteni magát a videókban? Rendszeresen látom, hogy smink nélkül van és nagyon előnytelen neki. Jó persze nem azt mondom, hogy minden nőnek sminkelnie kell mindig, csak azt hogy ha már egy sminkeléssel kapcsolatos csatornád van és alapból nem vagy szép, akkor igazán felkenhetnél magadra valamit.
2016. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a kommented 10-es? :D
2016. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
szerintem fruzsi kajas videoi gusztustalanok..
2016. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Nem szoktam sminkes videókat nézni, de láttam már mindkettőről videót. Fruzsi megjelenése alapból nem túl szimpatikus de igazából egy videóját se láttam teljesen csak beletekertem.

Móni nekem semleges, láttam már pár videóját, valamelyik tetszett is (nem sminkes videók voltak) de nem iratkoztam rá fel.

Nekem Maris a kedvencem ♥

2016. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
mi nem szimpatikus benne? :) a haja nagyon szép pedig
2016. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Most azért legyen szimpatikus mert szép a haja? :D

Amúgy nekem rém ellenszenves, hogy mindenhova befúrja magát, mindenféle versenyre, most ezen a sminkes versenyen is tök gáz sminkeket csinál, de meg is nyeri a kis rajongói miatt. Pedig egyáltalán nem tehetséges.

2016. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis :D csak gondoltam mondok valami pozitivumot is rola :)


hat igen, nem szep dolog igy kirakatolni magat, mikor a tobbi versenyzonek nincs tobb ezres rajongo tabora..


:/


mikor van a eredmenyhirdetes?

2016. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%

Ez a két youtuber jórészt ellentétek. Nézd: Fruzsi rendezett, összeszedett, igényes, és mindent a legjobban próbál jellemezni

Míg Móni lazább, és szabadabb. Inkább őszinte, minthogy hazudjon.

Ettől függetlenül 100x inkább Móni párti vagyok, mert nekem ez jön be.

Nem beszélve arról, hogy eléggé példamutató tud lenni, és nem tipikus extrasovány, mellkidobó.

A sminkelésnél szintén azt mondom, hogy Móni jobban ért hozzá, mint Fruzsi.

2016. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
84%
Móni egy igénytelen lány és nem a testalkata miatt. Ha valaki ilyen csatornát vezet, akkor alap, hogy legalább a haját megmossa. Attól, hogy zöldeskékes, még nem menő, ha igénytelen és zsíros. Meg alapból nem egy molyogós, kedves lány. Leül, és mintha muszáj lenne videókat feltenni, úgy csinálja az egészet. Ez a részeg smink kihívás meg egyenesen szánalmas.. Van 2 lányom, ha valamelyikük ilyet videót csinálna és még volna is olyan eszetlen, h felteszi égetni magát, hát fognám a fejem, hogy valamit nagyon eltoltam. Szörnyű. Nem ismertem, csak rákerestem a kérdés után, de nekem egy kis tacskónak tűnik, aki próbálja az értelmesebb, igényesebb videókat másolni. Komolyan elgondolkodtató, hogy a mai fiatalok igénye ennyi, hogy valaki "berúgva" kifesti magát... :(
2016. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%
Monit nem ismerem. Fruzsitol lattam videokat. Igazabol kedves lány de en is ugy latom hogy sminkelni nem tud. Ha sminkvideot nezek akkor csak kulfoldieket (carly bybel, jacqlin hill, camila coelho stb) mert ég és föld a különbseg. Szerencsere jol beszelek angolul igy megertek mindent. Ha a sminkvideok minősegere ertette a kerdezo hogy gáz ha magyarorszagon erre van igeny, akkor szerintem is gáz.
2016. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!