Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem ellenszenves...

Csak nekem ellenszenves Viszkok Fruzsi és Móni Szépségvilága a Youtube-ról?

Figyelt kérdés
Sminkelni nem tudnak, a szemöldöküket se tudják szépen megcsinálni, pedig ez náluk elvárás lenne, ha már ilyen szépségápolós videókat csinálnak. Elég gáz hogy Magyarországon az ilyenekre van igény.
2016. júl. 4. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
97%

Móninak volt egy emlékezetes kommentje. Egy néző beszólt neki a külseje miatt (igen, ez tényleg szemét dolog volt), Móni pedig ahelyett, hogy értelmesen lereagálta volna a helyzetet, hosszasan kifejtette, hogy őt nem érdekli, ki mit gondol róla, neki csak az számít, hogy minél többen nézzék, mert a nézettségből pénze van neki.

Addig sem volt szimpatikus, de ezután pláne nem. Aztán végül törölte ezt a kommentet, de attól még ez sokat elmond a személyiségéről.

2016. aug. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%

Móni elég gáz... Bunkó, nem bír mosolyogni, csúnya, pedig ha ki van sminkelve nem vészes. Sokkal jobb volt az öltözködése meg a hajszíne, amikor még nőiesebb volt. A részeg smink kihívás egy hatalmas kamu, ez volt az első videó életemben amit diszlájkoltam. Az, aki szokott inni bulikban, tudja, hogy egy sörtől nem így viselkedik az ember (amit nem is előttünk ivott meg, ki tudja, mennyit fogyasztott, lehet, hogy semennyit.) 500 percesek a videói, mert mindent 50x elmond, túlmagyaráz, és nem is túl kedves módon. Biztos sok negatív tapasztalata van a nézőkkel kapcsolatban, mert minden videójában beszól nekik, előre közli amit fontosnak talál, és mondja, hogy azért közli ezeket, mert biztos lesz olyan, aki nem hisz neki. Azt hiszi, az a normális, ahogy ő létezik, azt kell mindenkinek (pl zene, hobbi) szeretni, amit ő is, különben egy szar ember. Pl a Mi a hosszú kapcsolat titka videójában flegmán mondja hogy ha ti szeretitek a discokat oda tudtok menni, aztán hirtelen boldogabb hangnemre vált, amikor a metál zenét hozza fel példának.


Viszkoknak nem bírom a stréber, pedáns, önimádó, újgazdag stílusát. És az, hogy egy darab szponzor nélküli videót nem tud már hónapok óta feltölteni, kiakaszt. Nem is értem, miért ebből akar megélni, csillagos ötös diplomával bárhol el tudna helyezkedni, lenne egy biztos fizetése. Szerintem 1-2 éven belül elfogynak a videó ötletei. Az is rohadtul idegesít, hogy direkt eltitkolja, kivel jár, mindig azt mondja, "a barátom". Az exével közös videó is volt, szinte mindig Dávidnak hívta, amikor említette, most meg évek óta ez megy, hogy beközli, van pasija, de titok, találgassatok, hogy ki az. Aki kicsit szemfüles, az már rájött, hogy Pamkutya Bélával jár. Nézzétek meg akármelyik videójában a hátteret és a Pamkutya Szundi klipben is azt, hogy Béla melyik ágyba fekszik bele. Mondta is a csaj, hogy együtt élnek. Mindenhol együtt mutatkoznak, de ő direkt idegesíti a nézőit, hogy nem mondja el, ki a párja, akit állítólag szeret. Ha szeretsz valakit, felvállalod.

Minden kommentelő csak annyit ír, hogy jaj de szép vagy Fruzsiii, közben ő inkább átlagos. Ha a kócos göndör haját kivasalja, a pattanásos arcát lealapozza, a hiányos szemöldökét "kicsinosítja" (így se lesz valami szép) akkor lehet rá mondani, hogy egész szép.

Azért irigylem is bevallom, mindent megkap, mindenhol ő nyer, több ezer ruhája és sminkje van ingyen, majdnem 200 ezren imádják, eljut New Yorkba, és egy kis könnyű melóval meg tud élni.

2016. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!