Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti követnétek ilyen embert az...

Ti követnétek ilyen embert az interneten?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki nagyon elszánt, céltudatos. Meg akarja mutatni a világnak, hogy az ő rossz anyagi helyzetéből van kiút és egy blogot és/vagy videó blogot vezetve időnként feltesz egy-egy bejegyzést/videót arról, hogy hogyan halad.


Ha ezekből a videókból látszik, hogy ez az ember tényleg eléri a céljait, fejlődik mind anyagilag, mind emberileg, akkor mennyire esélyes, hogy sok követőre szert tegyen az oldalán?


Ez az ember én lennék. Szeretnék másoknak példát mutatni arra, hogy amit elképzelek az igen is lehetséges.


2016. júl. 6. 15:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem, az ilyesmi nem érdekelne.

Ha pénzügyi, közgazdaságtani, üzleti szakember vagy, releváns és hasznos ismeretekkel arról, hogy hogyan lehet jobban bánni a pénzzel, mire érdemes figyelni befektetésekkor, vállalkozás indításakor stb. akkor indíts egy segítő blogot, ahol ilyen tippeket osztasz meg másokkal.

Az hogy a havi 140 nettóból hogyan csinálsz 200-at... hát dolgozol, nyilván, és ha ügyes vagy és szerencséd van, előléptetnek. Esetleg bevállalsz valami mellékest. Ezt csinálja millió ember, ebben semmi izgi nincs.

2016. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
#10-es, tudod azért akarom csinálni, mert van egy célom, egy álmom. Szerinted miféle úton-módon válhatnék mások példaképévé, hogyha senki sem ismer engem, ha nem tudják honnan jöttem, hova tartok? Nem utólag szeretném "megfilmesíteni" az életemet.
2016. júl. 6. 16:10
 13/36 anonim ***** válasza:
Ha látom rajta, hogy tényleg lelkes vagy azzal kapcsolatban amit meg akarsz mutatni, akkor követnélek.
2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Ha már előkerült a senkizés. Mert olyan sok nagy valaki van ugyebár? Az se nagy valaki aki youtube vagy blog "sztár" lesz és játssza az agyát, és a követőinek is megjátssza az álszerénységet.


Mitől lesz valaki valaki? Mert híres lesz? Vagy sokan ismerik? Ezt könnyű elérni. Aki ilyet akar álljon ki a széna térre holnap délben, öntse le magát egy vödör piros festékkel és óbégasson valamilyen népdalt fél órán keresztül. Biztos, hogy megismeri az egész ország és híres lesz pár napra. Na az internetes hírességek a sajtó és a celebek kb. ez a színvonal.


A valaki ott kezdődik, hogy valami nagy pozitív dolgot tett, alkotott, kitalált, feltalált, amire még 100 év múlva is emlékeznek.


Ha példamutatásból akarod csinálni és segíteni másokat önzetlenül akkor csináld, senki nem tart vissza. De ha pont abból akarsz előbbre jutni, hogy téged egy ígéret, egy ábránd miatt fognak követni, akkor inkább ne.

Mint amikor valaki blogot ír vagy könyvet arról, hogyan legyünk sikeresek, de igazából semmi újat nem mond, csak szócséplés és világos, hogy ő attól lett sikeres, mert behúzta a csőbe a könyvét megvásárló embereket (a kb. semmi értelme színvonalú könyveinek eladásából).

2016. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat. :)
2016. júl. 6. 16:27
 16/36 anonim ***** válasza:

érdekes lehet. de ez tényleg attól függ,hogy milyen a hozzállása a bloggernek. és hogy milyen úton lábal ki a rossz anyagi helyzetből.

és tényleg jó,hogyha van ilyesmi végzettsége. egy közgazdász tényleg jobban tudja,hogy hogyan működik a munka világa, mitől függ a fizetésünk stb.. egy hozzáértő ember tapasztalatai érdekel hallgatni.csak "konyha nyelven" kell tálalni.

2016. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érdekel egyszerűen, és tartom magam annyira, hogy magamtól is képes legyek a céljaim elérésére.
2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem erdekelne.

Inkabb azzal foglalkozok, hogy en legyek az az ember, aki a semmibol feltor, nem erdekel hogy Bela merre jart, a gimis osztalytarssal mi van, az xy rokon excsajaval mi van, vagy szinte akarkivel. Ez anyukam maniaja, o mindig leragad masoknal, hogy ezt nezzem meg meg azt nezzem meg.


Lexarom.

Egyebkent szerintem ha jo a beszeloked es jo a marketinged biztosan nepszeruve tudnal valni.


Habar en sose vallalnam a nyilvanossagot - utana elveszik az anonimitasom, a szabadsagom, majd odajonnek idegenek hozzam az utcan, strandon.

Ketto sose mondanam el masoknak hogyan ertem el a sikereimet.

Harom qurvara nem akarok adakozni, nem akarnam hogy ramszalljanak a penz miatt.

2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
De ez tök szánalmas, hogy mások példaképe akarsz lenni. Senki nem úgy indul neki, az csak egy melléktermék. Tanulj meg hegedülni, legyél világhírű, és példakép leszel. De így...
2016. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyeneket, ha igényesen meg van csinálva és odafigyelsz arra hogy tartalmas legyen, akkor érdekes lehet
2016. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!