Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti követnétek ilyen embert az...

Ti követnétek ilyen embert az interneten?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki nagyon elszánt, céltudatos. Meg akarja mutatni a világnak, hogy az ő rossz anyagi helyzetéből van kiút és egy blogot és/vagy videó blogot vezetve időnként feltesz egy-egy bejegyzést/videót arról, hogy hogyan halad.


Ha ezekből a videókból látszik, hogy ez az ember tényleg eléri a céljait, fejlődik mind anyagilag, mind emberileg, akkor mennyire esélyes, hogy sok követőre szert tegyen az oldalán?


Ez az ember én lennék. Szeretnék másoknak példát mutatni arra, hogy amit elképzelek az igen is lehetséges.


2016. júl. 6. 15:16
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#30-as, nekem az írásából nagyon nem az jött le, hogy ő mások életének csak a rá nem tartozó részével nem foglalkozik, hanem úgy jött le, hogy ámblokk mindenkit leszar. :)
2016. júl. 6. 16:56
 32/36 anonim ***** válasza:

Nézd, valami minimális kereslet szinte mindenre van, talán erre az alapvetően ötlettelen, tartalom nélküli motivációs akármire is. De amit eddig ide leírtál, az nagyon vékony. Egy sanyarú sorsú gyermekből így lettél egy kicsit kevésbé sanyarú sorsú ember. Ezzel a történettel nézettségi rekordokat nem igazán fogsz döntögetni.


Nem igazán látom magam előtt azt a típust, aki azt mondja, hú, de jó, most van fél órám, megnézem ennek a csávónak pár videóját. Facebookon se nagyon fogják ezt osztogatni, hacsak nem annyira gáz, hogy a poén értéke miatt terjed.


Na, de a kérdésed lényege gondolom hogy reklámokkal megpakolva havi 2 forintot lehet-e ezzel keresni a youtube-on. Szerintem nem valószínű.

2016. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
61%

18-as vagyok.


Enkozpontu es onzo???


Amiert nem erdekel az hogy te hogy videozod a fejedet?

Amiert nem masok eletet lesem, hanem a sajat magameval foglalkozom?

Amiert nem osztom meg az eletem minden reszletet?

Nem tartozik senkire!


En csak siman nem vagyok magamutogato.


De csinald csak a kis youtube-csatornadat, ilyen stilussal gyorsan ki fogod csinalni azt a par embert is aki nezne a vergodesedet, mert te meg szimplan bunko vagy.

2016. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem lenne egy nagyon rossz ötlet ez, a gond csak az, hogy egy rossz anyagi helyzetű ember nem máról holnapra fog sikeres lenni.. Kisebb áttörések persze lennének, de azok sem hetente vagy havonta szerintem.


Szóval ha összességében nézzük, hosszú távon nem tudom elképzelni, hogy sokan nézzenek, mert javarészt nem lenne érdekes tartalom benne, csak egy kis hányadában.

2016. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy,mert nem követnélek. Annyi szenny embert követnek már a semmiért,hogy igazán megpróbálatod ha annyira akarod.
2016. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
én jézust követem
2016. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!