Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti követnétek ilyen embert az...

Ti követnétek ilyen embert az interneten?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki nagyon elszánt, céltudatos. Meg akarja mutatni a világnak, hogy az ő rossz anyagi helyzetéből van kiút és egy blogot és/vagy videó blogot vezetve időnként feltesz egy-egy bejegyzést/videót arról, hogy hogyan halad.


Ha ezekből a videókból látszik, hogy ez az ember tényleg eléri a céljait, fejlődik mind anyagilag, mind emberileg, akkor mennyire esélyes, hogy sok követőre szert tegyen az oldalán?


Ez az ember én lennék. Szeretnék másoknak példát mutatni arra, hogy amit elképzelek az igen is lehetséges.


2016. júl. 6. 15:16
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
#18-as, te nagyon énközpontú & önző vagy.
2016. júl. 6. 16:38
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem van saját életem, nem érdekel a másé.
2016. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
70%

"#18-as, te nagyon énközpontú & önző vagy."


- És ez miben nyilvánult meg? Teljesen vállalható, amit leírt.

2016. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Énközpontú és önző??? Te akarsz mások életének a közepe lenni, ember. Már most arra csorgatod a nyálad, hogy az életeden csámcsognak.
2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
#23-as, nem fogom a szövegének a több, mint a felét bemásolni, ahol azt taglalja, hogy őt nem érdekelnek mások, nem foglalkozik másokkal, csak saját magával.
2016. júl. 6. 16:43
 26/36 A kérdező kommentje:
#24-es, ne akarjál provokálni. Kiírtam egy kérdést, szerintem korrektül tettem fel, kaptam egy-két megjegyzést és reagáltam egyre. Te meg már csinálnád itt a feszültséget :D
2016. júl. 6. 16:44
 27/36 anonim ***** válasza:
69%

Már az lesz az önzés, ha egyedül szarsz, mert azt is meg kell osztani.


Te vagy az énközpontú, ezt te is tudod, azért reagálsz támadással.

2016. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ha ez neked támadás, akkor legyen igazad :) Azért megjegyezném, hogy félre értesz engem nagyon, de nem fogok magyarázkodni. Legyen szép napod :)
2016. júl. 6. 16:47
 29/36 anonim ***** válasza:
33%
Neked meg szép, rajongók nélküli életed.
2016. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

"őt nem érdekelnek mások, nem foglalkozik másokkal, csak saját magával."


- Igen, az az egészséges, ha az ember nem foglalkozik mások életének olyan részével, ami nem rá tartozik. Rengeteg ember károsan sok időt foglalkozik azzal, hogy mások kivel járnak, hol dolgoznak, mivel töltik a szabadidőt, és annyira belelovalják magukat, mintha a saját életük, a saját döntésük volna.

Ezzel az égvilágon semmi gond, sőt, sokkal egészségesebb, mint az ellenkezője.

2016. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!