Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engedjem meg magamnak, hogy...

Engedjem meg magamnak, hogy szomorú legyek?

Figyelt kérdés

2 éve kikosarazott a lány, akibe bele voltam zúgva, és depressziós lettem. Szomorú voltam és mindig depis, lassú zenéket hallgattam. Fél év után végleg elegem lett ebből és változtattam az életemen, többé nem is hallgattam depis zenéket, ha rádióban az szólt, akkor mindig elkapcsoltam.

Viszont a mai napig imádom ezeket a zenéket, mert mintha a szívemhez szólnának, de mégsem hallgatom őket, mert tudom, hogy eszembejutattna minden emléket 2 év után is. És mintha mégis szeretnék is szomorkodni ezektől a zenéktől. Ami fura, mert semmi közöm az emósokhoz.

16/F


2016. júl. 7. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

1. azt hallgasd ami tetszik.

2. nem minden emós depizik.

3. én is depis zenéket hallgatok, meg olyat amiben fájdalomról és kilátástalanságról énekelnek, de ennek ellenére boldog kiegyensúlyozott életem van.

2016. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok tanácsolni: Éld meg az érzéseidet!

Ha szomorkodni van kedved, szomorkodj. Add ki, aztán menj egyet sétálni, mondjuk. VAgy futni.


Az emlékek pedig jók, tanulsz belőlük, vagy éppenséggel megnyugtatnak. Menekülni előlük úgyse tudsz, inkább nyiss nekik egy "dobozt".



Egyvalamire figyelj: Ne engedd eluralkodni magadon az érzéseket, ne engedd, hogy túlságosan nagy hatást gyakoroljanak.

2016. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!