Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van már valami bosszantó...

Van már valami bosszantó élményed a Karácsony előtti bevásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tömegre, a veszekedésre, lökdösődőkre. Nekem ilyen élményeim vannak pl., hogy folyton nekem kell mindenkit előre engednem, tartom az ajtót, és 25-en jönnek be rajta, de egy sem engedne engem ki, elém slisszolnak a pénztárnál, stb...
2014. dec. 12. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem is leginkább a tömegnyomor zavar, én azt ha tehetem letudom december elején amikor még nyugisabb a helyzet, de az utolsó pár napban már szinte horror bemenni bárhová is. engem is leginkább a tömeg zavar, én direkt nagyobb üzletekbe megyek inkább mert ott még nyugisabb a helyzet és igyekszem nem csúcsidőbe menni. De engem ilyenkor az autós közlekedés is bosszant hogy sokszor egy hatalmas parkolóba a leghátsó részeken is alig van szabad hely, de sokan összevissza parkolnak 1 autó elfoglal 2 helyet a többi meg szintén úgy parkol be és a végén egy sorba marad 3 fél autónyi hely ahová maximum motorral lehet beférni, én ettől is hajamat kitudnám tépni, na meg a közlekedéstől is hogy sokan hiába lenne nekem elsőbbségem a jobb kéz szabály végett percekig kell várjak mire kitudjak jönni mert mindig elém vágnak. Tavaly majdnem ezért koccantam egyet és még a hibásnak állt feljebb a dolog pedig nekem lett volna elsőbbségem, még szerencse hogy akkor a párom is ott volt a céges autójával mert arra volt dolga és látta hogy mivan, akkor ő elmagyarázta a bunkó illetőnek hogy a dolgok nem így működnek és még ő neki állt szinte feljebb és duzzogva ült vissza az autójába jól feltartva a sort maga mögött persze amit még a többi autós is megjegyzett.
2014. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap az intersparban kétféle zene szólt egyszerre, egyik a bolt egyik oldalán, másik a másik oldalán, de attól még összehallatszódtak, és bántotta a fülemet:D Meg ami inkább el szokott szomorítani: ilyenkor látom a legtöbbet, hogy futnak tök idegesen az eladók ide-oda, meg 5 percenként egy olyan hang szól bele a hangosba h "kérjük xyt a z pénztárba", hogy mellé már csak egy korbácsot képzelek el:S És lehetőleg egymás után 3-szor, egyre bunkóbban... szóval sajnálom nagyon az eladókat, hogy pont ilyenkor, amikor el kéne varázsolódniuk egy kicsit az embereknek, ilyenkor vannak így cseszegetve:(
2014. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap az volt a bosszantó, hogy vártam a karácsonyi vásárt, hogy dejó, majd a párommal lenézünk, elleszünk, stb, aztán kimentünk, és viccen kívül:

8 kis kuckó, abból 2 kajás és egy játszóház.

2014. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utsó: Óbuda, Fő tér? ;)


Nekem nincs, mert nem a fullos tömegbe rohangászok ajándékok után :D

2014. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áh, dehogy, Csongrád megye. :D
2014. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
max annyi, hogy ha a karácsonyi faluban meg merészelem kérdezni valaminek az árát(mert természetesen nincs feltüntetve....), már el is kezdik rám tukmálni, feltartanak. üzleti árak vannak, ha nem magasabb, habár ezen nem is kellene meglepődnöm..persze vissza nem vihető, ha nem jó.
2014. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Okos ember nem utolsó pillanatba vesz ajándékot ,hanem már jóelőre de maximum december elején. De vannak kiváló házhozszállító cégek is neten megrendeled kihozzák a cuccot, gyakran még olcsóbb postával együtt is. De okos emberből nagyon kevés van ez látszik is ilyenkor, tülekszenek mert ez a kedvenc elfoglaltságuk. Kaját sem 23-án kell megvenni, ahol van hütő -fagyasztó ott eláll nagyon sokáig a bejglinekvaló meg a hal is.
2014. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a káposztát ha megveszed jó előre, azt szagolod napokig, minden kajának káposzta szaga lesz a hűtőben:D
2014. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de azt hiszem a 19-20. században már kitaláltak lég és szagmentesen záródó edényzeteket.És már a 21.- ben vagyunk ,csak szólok. De ha csak a káposztáért tülekednének az emberek utolsó napon ,nem is lenne baj.
2014. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!