Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen temetést szeretnétek...

Milyen temetést szeretnétek magatoknak?

Figyelt kérdés

En nem akarok temetest ha lehet olyat tenni. Sírt se akarok mert nem akarom hogy mikor már nem élek virágokat rakjanak oda meg kijarjanak hozzám. .. hat nem.... temetést se akarok hamvasztast szeretnék. És ti?

16/L


2016. júl. 10. 22:41
1 2
 1/13 Inessential ***** válasza:
71%
Miért nem akarod, hogy kijárjanak?
2016. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én azt, hogy a hamvaimat valamilyen folyóba szórják
2016. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

gyors temetést minden vallási meg zenés hülyeség nélkül...


23F

2016. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hamvasztást. A temetési szertartás része nem érdekel, végülis ez a családnak, barátoknak van, hogy végső bucsut vegyenek az illetőtől. Majd ők eldöntik mit szeretnének.
2016. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy.
2016. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Én meghagyom végrendeletbe, hogy csak színesbe jöhetnek el a temetésemre.

Teszek félre pénzt, megfizetek egy biztonsági őr céget, aki sír, kísérjék el a helyszínről.

Rendelek oda egy stand-up-os humoristát, írjon valami savazós temetési szöveget.

A zenéket én válogatom meg, valami büntetős metált, vagy feka gospelt, a küldősebb változatból, mikor mindenki transzba esik . :D

2016. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MZ.per.X ***** válasza:
71%

Apámnak pár hónapja volt, alapvetően olyasmit szeretnék. Direkt olyan papot hívtunk, aki nem a sok szent beszédet mondja, hanem 1-2 oda való életigazságot, és kb annyi.


Apám meg úgy volt mindig, hogy szórjuk szét a hamvait otthon, ne költsünk temetésre, sírhelyre, ilyesmire. Viszont ugye gondolni kell az ismerőseire, családtagjaira, így hamvasztás után temetve lett, hogy bárki bármikor ki tudjon menni megemlékezni róla.


Én is úgy lennék, hogy tudva mennyi egy temetés, szórjanak szét valahol, és kész. Vallásos nem vagyok, siránkozó népet nem kérek, alapvetően meg olyankor már nekem a leginkább tökmindegy.

2016. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

8#

Csak hogy nyugodjon meg a lelked. :D


[link]

2016. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Aki emlékezni akar rám, annak nem kell hozzá méregdrága síremlék. Ha nagyon ragaszkodnak a búcsúztatáshoz, akkor ne legyen jelen senki, akit éltemben sem érdekeltem; de még jobb, ha őszinte örömtáncot lejtenek. Hamvasszanak és keverjenek össze a kutyám hamvaival, utána már azt csinálnak az egésszel, amit akarnak.
2016. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kit érdekel? Akkor már szerencsére nem leszek a földön.
2016. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!