Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanélküiek! T i, hogy...

Munkanélküiek! T i, hogy bírjátok az otthon töltött napokat? (főleg azok akik hónapok sőt évek óta otthon vannak)

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ismerősöm munkanélküli és nagyon utálják .. Rendszeresen nálam vannak iszonyat kiábrándító ha az ember hosszú távon nem csinál semmit
2016. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig voltam, eleinte jó mert utoléred magad mindenben.Kiélvezed a szabadidőd, de egyre rosszabb lesz.
2016. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az itthonlétben nincs semmi rossz, vagyok annyira okos és intelligens, hogy el tudjam magam foglalni minden nap. Egyetlen rossz dolog, hogy nincs fix bevétel, amiből fejlődni lehetne! Ha meg az ember eladja a lelkét egy kis apróért, akkor meg nincs idő, amiből fejlődni lehetne... ördögi kör!
2016. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 7. hónapba vettem egy faxa kést hogy kinyírjam magam. :D
2016. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól. Így több időm van segíteni.
2016. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat éve nincs munkahelyem. Ami, kb azt jelenti, sokkal kevesebb most az időm, mint mikor munkahelyem volt. Talán, el kéne mennem dolgozni, hogy nyugisabb legyen az életem.
2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!