Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a franc ez? Az előbb egy...

Mi a franc ez? Az előbb egy csomó sms-t kaptam egymásután, hogy írjak be valami megeerősítő kódot.

Figyelt kérdés
A poén az, hogy még fb-m sincs és az üzenetekben sok a helyesírási hiába. Normál esetben azt hinném, hogy ez valami egy rossz tréfa akar lenni, de mindegyik üzenet más számról jött. Mi akar ez lenni? :P

2016. júl. 14. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

be ne írd :D


23F

2016. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is akartam, mert nincs is fb-m. Komolyan nem értem. Azt is gondoltam, hogy valaki az én számommal regisztrált, de nagyon sok a helyesírási hiába és az sms több számról van elküldve.
2016. júl. 14. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy valaki a Te számoddal akar regisztrálni! Akár lehet elnyómás,vagy direkt
2016. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemma ***** válasza:

Trollkodj egy kicsit, 30forintot megér :D

Adj meg valami kapu kódot.

2016. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy a telefonszámommal regisztráltak be a facebookra, de sok a helyesírási hiba és reagálni sem tudok, mert egymásután jönnek az sms-ek. Trollkodni pedig nem tudok vele, mert azt írja, hogy " A kódod a következő: *****. Nyisd meg a Facebookot, és a megerősítéshez írd be. #fb" Nem tudom mi ez.
2016. júl. 14. 15:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem észre, hogy kb. 3-4 számról jönnek az sms-ek és az egyik +00 körzetes. :P
2016. júl. 14. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Elképzelheő az "elnyomás", de lehet hogy valami adathalász megszerezte a számodat..nem rémlik, hogy megadtad valahol a számodat? (bankokat leszámítva)
2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnyomás? Nem hinném, kizárt. Ez már zaklatás. Nem emlékszem, hogy bárhol is megadtam volna a számomat. Nem normális, aki időt nem sajnálva megállás nélkül küldi az sms-eket. Gondolom ez neki is pénzbe kerülne, így valószínűleg valamilyen sms küldő weboldalról küldi.
2016. júl. 14. 17:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként most, hogy visszaemlékszem az elmúlt hónapokben volt már pár hívásom valamilyen nyereménnyel kapcsolatban és értékeljek valamilyen a szolgáltatást. De azzal sem foglalkoztam és nem adtam meg semmilyen adatot sem. Holnap megyek és feljelentem valakit. :D
2016. júl. 14. 17:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Valakinek neveztem el a zaklatómat.
2016. júl. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!