Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyarok miért utálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarok miért utálják a románokat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
történelmi okok miatt. egyébként a románok jobban gyűlölnek minket, mint mi őket
2014. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert olyan ország nincs hogy Románia, de főleg Szlovákia.
2014. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Buford Tannen ***** válasza:
Amiért ők minket dee mit keres a szerelem szex kategóriában? :D
2014. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert szőrös a talpuk.
2014. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert õk is utalnak minket, es ez a korforgas... Senki nem tudja miert senki nem tudja h kezdodott. Ez olyan h van es kesz. Azt se tudod h miert szoke lett a hajad vagy barna festék nélkül...
2014. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a kint élő magyarok nem akarnak annyira beolvadni annak ellenére, hogy a románok azt akarják (habár talán inkább azt szeretnék, ha nem lennének ott).

Amúgy tényleg rossz kategóriában van a kérdésed szerintem.

2014. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Mpst soroljam?
2014. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Ismerkedj, és megtudod...

A történelem is közrejátszik, de én egy sajátos mentalitást is fölfedeztem bennük.

A magyar nőt Isten óvja a román férfitól, és fordítva.

Vannak kivételek, de én tapasztalatból beszélek, a mondásban is lásd: A nő nem ember, a sör nem ital, a medve nem játék (na jó, ez székely mondás, de ma már az is oda tartozik). És ezt lehet szó szerint venni!

2014. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Baszok én rá, csak legyenek meg oda-vissza!
2014. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre a román nők sokkal könnyebben megkaphatóak, már ha értitek mire gondolok.
2014. szept. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!