Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van itt olyan sok...

Miért van itt olyan sok frusztrált férfi, akik csak a rosszat látják a nőkben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Egyszer a nők is ilyenek voltak, aztán hozzászoktunk, hogy van egy bizonyos mérce, amit meg kell ütni, és nem csodálkozni, ha azalatt nem állnak szóba veled.


Nekik ez újdonság.

2016. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert elk****l a világ.
2016. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Mert még egyik sem volt jó hozzám, max akkor ha fizettem érte.


Mindegyik nő leráz, nem akar velem találkozni,nem akar tőlem semmit. Pedig én tényleg szerettem volna egy jó kapcsolatot, ahol együtt csinálhatunk sok mindent, eljárni moziba, színházba, kirándulni, nyaralni. Egyszerűen mindegyik lekoptat, egyedül tengődök, csinálhatok mindent egyedül. Nem tudok senkihez sem szólni, senkit sem tudok megérinteni, átölelni, csak marad a magány. Ezért frusztrált az ember, ezért van már nagyon elegem a nőkből!

2016. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
De 3-as, neked ez nem JÁR. Ezt fel tudod fogni? Alanyi jogon nem jár az, hogy nőd legyen.
2016. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert lehet anonim b+olni, feszültséget levezetni,és okoskodni.
2016. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
A külsőm miatt nagyon rondán bántak/bánnak velem, meg le is koptatnak. Valahogy itt kötöttem ki, kitudja miért.
2016. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól mindenki frusztrált lesz, ha valakikben/valamikben csak a rosszat látja. Ha valakit 100 kutya megharap, a 101-et nem fogj bírni és tartani fog tőle. Ugyanez a helyzet áll ebben az esetben is. Jó pár nő átverte, lenézte, kihasználta őket, a környezetükben rengeteg felszínes nőt és ribizliként viselkedőt látnak, erre pedig így reagálnak.


Azt viszont sosem értettem, hogy néhány kérdező miért gondolja azt, hogy csak frusztrált férfiak gondolják így a dolgot. A nőknél sikeres, nagy csajozók sokszor még jobban lenézik a nőket, mint a sikertelenek. Sok párkapcsolatban élő is így áll a dolgokhoz és csak a barátnőjét tartja kivételnek. Itt sincs sokkal több, mint a társkereső oldalakon vagy a való életben. Csak máshol nem úgy kezdik a bemutatkozást.

2016. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert tényleg selejtesek. Túl sokat képzelnek magukról, mivel minden a seggük alá van téve, holott egy forintot nem érnek. Attól, hogy a sok kiéhezett gyökér naponta bombázza őket kanosabbnál kanosabb üzenetekkel, elbízzák magukat, és hercegnőt játszanak. Ha fordítva lenne, minden bizonnyal a nők is frusztráltak lennének. Nem tagadom, valóban féltékeny vagyok rájuk, de ezt nem vetítem ki másokra, hanem elnyomom magamban. Valahogy már képes vagyok együtt élni ezzel a tudattal. Inkább hálát adok azért, amim van, és nem azért siránkozok, amim nincs. Lehetnék sziámi ikerpár, rákos, tolószékes, vagy akár egy patkány, amin kísérleteznek. Hozzájuk képest aranyéletem van.
2016. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Ki beszél itt olyanról, hogy ez bárkinek jár? Itt kicsit sem erről van szó.


Szimplán arról, hogy a nők nagy része egy értéktelen ribiként viselkedik, és azt mondja keresi a nagy őt, de ha valaki normális módon viselkedik vele, boldoggá akarja tenni, emberszámba veszi, azt elküldi a halál f***ára.


Tisztelet a kivételnek persze, csak előbb látni kéne belőlük párat...

2016. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom már megszívták 1-2 nővel, és emiatt. Van, amikor nem a hapsi a hunyó...
2016. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!