Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az ember sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az ember sok időt tölt egy negatív, frusztrált, elkeseredett emberrel és nagyon kihat rá?

Figyelt kérdés
Cinikussá , önzővé teszi , ízléstelen kultúrálatlan kijelentései , kommentárjai lesznek ? Mert egekig növeli benne az a másik a frusztráltságot .

2013. jún. 30. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Van.

De ez másfajta érzelmekkel is lehetséges.

2013. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van
2013. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, és én, ha lehet kerülöm az ilyen embereket már, nagyon letudják húzni az embert, a szintjükre.

Van egypár ismerősöm, akik, ha valaki elkezd panaszkodni lehet az családtag, rokon megmondják neki, h ezt nem kell végig hallgatniuk v. inkább ott hagyják. Tudom nem szép dolog, de azt mondják, velük másképp nem lehet már, nem veszik észre magukat.

2013. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van.És a legnagyobb probléma az,hogy együtt kell ezzel az emberrel élnem.Merthogy az anyukám.Néha már úgy értem,nem bírom elviselni...
2013. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!