Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek régebben is ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek régebben is ennyi frusztrált, megkeseredett férfi volt, mint manapság?

Figyelt kérdés
Ez korábban is ekkora probléma volt, hogy az emberek megfelelő párt találjanak maguknak, vagy ez valami új társadalmi jelenség?
2012. dec. 12. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem régebben nem.

Amúgy jó lenne, ha rájönnének, nem e körül forog a világ.

2012. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, azért szerves része az életnek, mármint a teljes élethez hozzátartozik a párkapcsolat. Engem csak az érdekelne, hogy ez mindig ekkora probléma volt-e.
2012. dec. 12. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ugyanez volt régen is...csak nem volt internet ahol mindenki panaszkodhat :)
2012. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régebben mikor?

Ha elég régre visszamész, ott a párválasztás gazdasági megfontolás alapján történt, mellette meg aki akart, szeretőt tartott. Elválni úgyse lehetett.


Biztosan jobb volt?

2012. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most van internet,így lehet napi szinten panaszkodni,keseregni,sajnáltatni magadat a világhálón.

Régen is biztos volt ilyen,csak nem volt ennyire elterjedt,meg régen azért mondjuk nagyon lenézték.kinevették az ilyen siránkozó ,magatehetetlen "férfiakat"!


Az is igaz,hogy az internetnek pozitív hatása is van,MSN,társkereső oldalak,facebook,....stb

nem igaz hogy nem találnak senkit.....

2012. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régen is így volt, csak nem csaptak ekkora ricsajt miatta. Meg nem volt net ahol sírtak volna.

Max elmentek megbeszélni a kocsmába.

Meg volt néha bál, és annyi.

2012. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a híradástechnika fejlődése előtt nem hinném, hogy volt (ilyen mértékben jelentkező) probléma ebből. Elvégre most "szexszimbólumokkal" és "sztárokkal" van tele minden, mindenhol azt olvasod, hogy te is lehetsz sztár! (csak vedd meg a parfümöt).

Az emberek látják, hogy milyen is LEHETNE az életük és arra ácsingóznak, érdemben tenni meg nem szeretnek érte. De persze ott vannak az igények, hogy legyek szép, legyek okos, a csajom fullos legyen, legyen pénzem stb.stb.

Régebben nem mászott ennyire a képedbe a hírességek csillogása, meg nem lett mindenkibe belenevelve, hogy "te is lehetsz britni spricc".

Ez flusztráltságot okoz.


és mindkét nemre igaz.

2012. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen NEM így volt, a nőket 18-20 éves korukig férjhez adták, a férfi férfi volt, a nő pedig nő. Manapság a liberális, feminista viselkedésminták szaporodtak el, ezek élveznek állami támogatást, a nők többsége karriert épít, férfiszerepekre törekszik, emellett szingli, feminista, s így a maradék normális lány választ a férfitársadalom egészéből. Az európai államok korfájának elemzése is rávilágít arra, hogy egykor másképp működött a társadalom és mostanság rossz irányba tartunk: a XXI. században öregedő az európai társadalom, alig születik gyerek, a kihaló emberanyagot a bevándorlással tudják csak pótolni, a bevándorlók azonban nem vevők a nők elférfiasítására és a férfiak elnőiesítésére, ígyhát ők lesznek nem is oly hosszú távon a nyertesei az európai létnek. Vissza kéne térni az évezredes útra, a férfiakat férfiként kellene kezelni, a nőket pedig nőként.
2012. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszatérek én a régi életbe, úgyse kapok munkát, de aztán ne rinyáljon a párom, hogy én nem keresek pénzt és egy lusta dög vagyok, ő meg kidolgozza értem a belét. :D
2012. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!