Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsen motivációm semmire?!

Nincsen motivációm semmire?!

Figyelt kérdés

Kb. úgy 2 éve, napi szinten megfojt ez az érzés. Sikeres érettség, sikeres felvételi vizsga egyetemre, ezek mind nagyon szép dolgok az életben, csak ezeken kívűl más semmiben sem kaptam meg az öröm faktort, illetve ,hogy ezekben sem. Folyamatosan probálkoztam 3 éven át lányoknál. Semmi siker .


Sokan jöttek ,hogy áhh rossz helyen keresem stb. Kerestem mindenhól, minden típusú lánynál probálkoztam, mindenhól elútasításba szaladtam. Ez tovább roncsolta az amúgy is megromlott önbizalmam miután sikertelen sofőr iskolát raktam illetve 4 éves kapcsolatom tönkre ment mert 1 évig csaltak benne és csak úgy ott hagytak. Folyamatosan csalodásokba szaladtam, elveszett az abszolut siker faktór. Már semmi önbizalmam nem lett, neki sem mertem vágni semminek. Egy idő után már úgyéreztem asexualis lettem, közömbös voltam abszolut a nők iránt, már ha rájuk néztem sem az ugrott be ,hogy csajozni kéne ,hanem semlegesen tekintettem rájuk. Nem motivált,hogy legyen valakim, hiszen úgyis csak lerázna. Sportba menekültem, az lekötötte a figyelmem de időhiány miatt sokszór azt sem tudtam csinálni.

Sehonnét nem kaptam bíztatást, szülök részéről is mindig ha valaminek neki kezdtem blamáltak , vagy lekezeltek gyereknek borzalmasan.

Most úgy érzem ,ha lenne egy gomb amit megnyomhatnék ,hogy elaludjak örökre örömmel tenném.



2016. júl. 17. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

annyit tudok irni, ha nem is nyugtat meg, h nem vagy egyedül a motiváció terén, annyi a különbség, h azért a nők mindig lázba tudnak hozni

vágj bele vmi nagy kíhivásba, attól lehet megjönne az önbizalmad, nem tudom milyen a testfelépítésed, ha az átlag meg van akkor egy kis edzés aztán menj el egy Honvédségi toborzó irodába, hogy mit ajánlanak, vagy bármi szokatlan lépést tegyél látom, h egyetem, szval keresni valód biztos van az életben

2016. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es mi a kerdes?
2016. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen én vétkem. Kérdés az lenne ,hogy ki volt ilyen helyzetben, hogyan lábalt ki belölle.


Testfelépítésem rendben van, hosszú évekig versenyszerűen karatéztam, bajnok voltam. Jelenleg boxolok de csak hobbi szinten és foci. Nem vagyok sem kigyurva , sem sovány ,sem kövér, átlagosnál szebb a testem, van vállam, mellizmom, lábaimra irigykednek a gyúros ismerőseim is , valahogy a jó Isten olyan combokkal áldott meg mintha 15 évet csak arra gyúrtam volna . Azon gondolkozom már ,hogy elmenni külföldre tökmindegy mitcsinálni ,csak hátrahagyni mindent.

2016. júl. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!