Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy vékony szájú nő lehet...

Egy vékony szájú nő lehet szép, vonzó? A férfiaknak csak a telt, húsos ajkak a vonzó az arcon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen és nem.
2016. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,Igen,Igen lehet szééép!
2016. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2016. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MZ.per.X ***** válasza:
Ezek nektek nőknek egyáltalán hogy jut eszetekbe? :D
2016. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A telt is elmehet negatív irányba elég szépen, főleg plasztikával.... ami szerintem undorító.

Igen lehet szép, de nem hiszem, hogy bárki is csak a szád nézi és az alapján választ meg... mivel nem tudjuk hogy hogy néz ki az arcod, így konkrét véleményt sem fogsz kapni.

Úgy gondolom és szerintem még sokan, hogy az egész arc, ami számít és nem csak a száj.

Illetve arról pedig ne is beszéljünk, hogy a szépség relatív.

Lehetsz szép vékony szájjal is, ki mondta, hogy nem?

Egyébként is vannak olyan dolgok, amikkel a lányok oly sokat foglalkoznak, közbe pl. én annyira nem is nézem (akár nem is tetszik) Hogy példát hozzak: pl (mű)köröm: igazából nálam teljesen mind1, a natúr is tetszik - de ez megint csak ízlés kérdése, kinek mi

2016. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Lehet. A pasik amúgy is csak addig szeretik a dús ajkakat, amíg fehér nőn van :D
2016. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Inessential ***** válasza:
100%

1. kérdés: Igen.

2. kérdés: Nem.

2016. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Az csak a szopasra kell a fiuknak
2016. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irtam hogy az csak szopasra jo na es meghozza atol lesz nagyis ugy hogy ennyi...
2016. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!