Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatok már hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már hülyeséget részegen?

Figyelt kérdés
Nem régen felhívtam a srácot, mondanom sem kell ritkán iszom, de akkor kiüt. Halál ciki volt másnap, és azóta is. Másik alkalommal pedig, chaten olyan szerelmet vallottam egy másik srácnak, akivel csaklátásból ismerjük egymást, bár tudom, hogy tetszettem neki, és ráadásul azóta már barátnője van :/ Nem szeretnék találkozni vele, elsüllyednék. Veled volt már ilyen?
2016. febr. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen apróságokra mentség a részegség,nyugodtan hivatkozhatsz rá és nem is kell nagyon szégyenkezned miatta.

De ha például részegen lefekszel egy idegennel és ezzel megbántasz valakit aki fontos neked akkor nem mentheted ki magad a részegséggel,mert a felelőtlenségeddel túl nagy kárt okoztál.

2016. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó hányszor... gimis osztálykirándulástól kezdve csapatépítö napon át friss "kapcsolatig".


Egy a sok közül: szórakozóhelyre mentünk az egyik volt barátnômmel, nem volt túl komoly kapcsolat, akkor 1-2 hete jöttünk össze. Hozta a barátnôjét, meg mégegy lányt, a három irányból jövô nyávogást viszont sokalltam, úgyhogy betoltam egy 4-es pack Heinekent egy kis vodkával, pezsgóvel kísérve. Már alapból a helyre ketten kellett, hogy betámogassanak 11-kor, bent meg kikértem egy pálinkát, aztán onnantól többet öleltem a wc-t, mint a lányt akivel voltam. Eljöttünk, hazafele is elég gázul viselkedhettem, és desszertnek még az éjszakairól is le kellett szállnunk, mert róka úrfi ismét elöbukkant. Náluk aludtam, másnap a szüleivel szemben nem volt öszinte a mosolyom, mikor le kellett menni reggelizni... :)


Bár most egyedül vagyok, egy hasonló dolog miatt elég furcsán érzem magam. Nem tartom magam függönek, fiatal korában mindenkivel elöfordul szerintem. Viszont megcsalni soha nem csaltam meg senkit részegen, arra nem tartom kifogásnak az alkoholt.


21/F

2016. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2016. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem.:)
2016. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, még nagyobbakat is mint te. :D
2016. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!