Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a nevelő apám mit tegyek?

Utálom a nevelő apám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy a nevelő apám alkoholista. Nincs valami fényes kapcsolatban anyummal, utaljak egymást. Egyfolytában a pénzen veszekednek. A nevelő apám nagyon agresszív... Volt hogy az üveg ajtót betörte az egyik veszekedés során amikor anyum bezárkózott a szobába. Akkor volt hogy anyumat úgy megverte hogy az orrából ömlött a vér. Volt hogy úgy megszoritotta a karját hogy a felső karja teljesen lila-zöld volt. És ma annyira összevesztek hogy a nevelő apám a lépcsőről ledobta a szemetes kukát ami persze darabokra tört...... 😔 Engem így nem mer bántani csak rángatni szokott ha valamit nem csinálok meg (pl a tejet nem rakom vissza a hűtőbe)

2016. júl. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vannak testvéreid?
2016. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű? Nem tudnál szólni valami idősebb férfi rokonodnak, hogy tegye rendbe ezt a mocskot? Édesanyád nem akar válni elválni tőle?
2016. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok lany, anyukám el akar válni tőle de a nevelő apám nem akar, nem hajlandó kimenni a házból. Van egy tesóm. És még annyi hogy nevelő apámnak es anyumnak van egy közös gyerekük, ő még akkor jött ossze amikor szerették egymást.
2016. júl. 22. 12:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah, és itthon már félelemben kell érni amint anyum hazaér a munkájából és a nevelő apám hazaér a munkájából egyből veszeledés van. Szerencse hogy a nevelő apám késő este ér haza.Régen az volt hogy amikor anyukám vett nekem egy barbit mindig mondta hogy ne mondjuk el (nevelő apunak).
2016. júl. 22. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a nagyszüleiddel milyen kapcsolatban vagy, de egy kis időre odaköltözhetnél hozzájuk, és segítséget kérhetnék tőlük.

Viszont írtad, hogy nagyon csúnyán bántalmazta anyukádat fizikálisan. Ez már családon belüli erőszaknak minősül, amit a törvény is büntet....

2016. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez tettlegesség. Osztályfőnöködnek mondd el, hogy mi a helyzet. Ja, most nyári szünet van. Akkor ne félj elmenni a rendőrségre. Szólj a nagyszüleidnek is, ha élnek. Ne tétovázz.
2016. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!