Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó, beképzelt, flegma...

Bunkó, beképzelt, flegma vagyok így rejtem el a fájdalmam és a bánatom. Mit gondoltok az ilyen emberekről? 16/L

Figyelt kérdés

Nem érdekel senki véleménye sose, de ide azért írtam ezt ki hogy mégis név nélkül ki mit gondol az ilyen emberekről.


Szóval ha ideges leszek akkor nagyon flegma vagyok de alapjáraton is az vagyok mivel így probalom elrejteni a fájdalmam és a szomorúságom.


De en igy jól érzem magam. Sose bírtam az olyan embereket akik jopofiznsk stbb ...

En nem vagyok ilyen.

Es nyilván ha valaki szimpatikus akkor nem vagyok vele szemtelen de akit nem bírok azzal igen.


Félek hogy pl nem lesz sose egy normalis párom mert nem biztos hogy bárki el tud majd viselni


2016. júl. 22. 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Túlontúl megszokott szólássá vált ez a fiataloknál, hogy "elrejteni a fájdalmam", "jaj a fájdalmam, így meg úgy".

Egyáltalán milyen fájdalomról beszélsz? Az ilyen leírások úgy hangzanak, mintha leírójának az egész élet fájna, miközben az is lehet, hogy épp messze vagy attól, hogy egyáltalán tudd azt, hogy mi a fájdalom, szenvedés, kín.


Legalábbis csak a gyerekes 'fájdalmak' szintjén vagy, ezért eszedbe sem jut, hogy a mindennapi, teljesen jelentéktelen problémákat elviseld, inkább dráámázol rajtuk, és fontoskodsz a zavaros érzéseiddel, addig amíg meg nem tapasztalod, hogy ezerszer nagyobb problémák is vannak az életben akár emberi kapcsolatok terén is.


Valaki nem szimpatikus neked (legalábbis, ha a legtöbb ember ezt váltja ki belőled), simán szó eshet arról, hogy nem te vagy a legemberismerőbb tulajdonsággal felruházott ember, így attól hogy neked negatív gondolataid vannak első látásra egy emberről (akivel, feltételezem, szóba sem álsz), az még nem jelenti azt, hogy ismered azt, vagy hogy érvényes róla a te véleményed.

2016. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dögöljenek meg az ilyen nők!
2017. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!