Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok ha valaki...

Ti mit gondoltok ha valaki nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Velem megesett egy párszor,igazából nem szoktam rágódni rajta,csak elég fura.Nem olyan esetre értem hogy nem ír 1-2 óra múlva,hanem mondjuk egy nap múlva sem...

És nem bepróbálkozásról van szó,hanem egy teljesen egyszerű kérdésről,és nem egy idegenről,hanem akit ismersz,és nem is bántottad meg meg semmi...



2016. júl. 23. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Néhány éve én is megsértődtem azon, ha valaki nem írt nekem vissza, de amióta én is megtapasztaltam a másik oldalt, azóta meg tudom érteni. Képzelj el egy vagy két olyan embert, akiket a hátad közepére sem kívánsz, vagy nem olyan fontosak neked. Mert mondjuk idegesít a stílusuk, a viselkedésük, folyton megvárakoztatnak, és élőben annyi tiszteletet nem tanúsítanak irántad, hogy köszönjenek. Facebookon pedig már bukkan is fel a kis ablak a jópofizó üzenettel...Ez az egyik dolog.


A másik meg az, hgy végre meg kellene érteni ezen a vilàgon, hogy nem mindenkinek te vagy a legfontosabb, és bizony vannak olyan emberek is, akik egyáltalán nem tartanak igényt a barátságodra. Sokan ezen megsértődnek, és elmondanak minden hülyének meg ostobának...stb. De tudod, akit ilyen minimális szinten nem érdekelsz, azt nem fogja érdekelni a véleményed, legfeljebb megutál téged, és akkor várhatod a választ évekig is akár.


Fogadd el, hogy neki/nekik nem vagy fontos, és a véleményed se számít. Na és? Neked se fontos mindenki, jól tudom?

2016. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!