Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most kéne félnem? MI ez?

Most kéne félnem? MI ez?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy üzenetet viberen. Ismeretlen a szám , fogalmam sincs ki lehet de nem magyar. Az üzenetben az állt hogy látott engem egy társasági oldalon. És hogy keressem meg. És be linkelte vmi ponrós oldalnak a linkjét. www.lovemeet7.com . Na most.....soha de soha nem vettem rész semmi ilyesmiben, semmiféle kép olyan kép nincs rólam sehol , semmilyen körülmények között. Ránéztem a weboldalra és az volt kiírva, hogy vigyázzak mert a barátaimat is megtalálhatom ott. Na szóval most. valaki kirakott egy pucér csajt, amire beállította hogy én vagyok vagy mi? A válaszokat előre is köszönöm. Nagyon felzaklatott ez .

2016. júl. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Reklám, spam, hasonló lehet. Engem skypon vettek fel ilyenek.
2016. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan
2016. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors válaszokat!:)

Ja reméltem hogy valami ilyesmi lesz, mindenesetre letiltottam:)

2016. júl. 25. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
ignoráld!
2016. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kerestem az oldalt, hátha találok valmit, de semmit nem találtam. Nem is létezik ez a nevű oldal. Letiltottam és ennyi..
2016. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!