Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félnem kéne? Szerintetek...

Félnem kéne? Szerintetek pszichopata?

Figyelt kérdés
Exem nagyon fura ember. Mikor ismerkedtunk nagyon kedves volt,torodott velem,folyton nevettunk. Osszejottunk egy ideig rendben volt minden,de aztan ereztem,hogy fura valami. Folyton mondogatta,hogy sose szerette senki,folyton bantottak regen ,emiatt idegbajos belulrol,es csak en csak en tudom boldogga tenni. Aha,akarmit tettem,egyszeruen sose ereztem,hogy boldog,alig nevettunk egyutt. Aztan kiderult hogy kisebb koraba(12) bantott allatokat.. Na en nagyon kiakadtam,mivel imadom az allatokat. Ezek utan kb egy ket hettel mondta,hogy mutat egy zombis klippet.. Nezem,erre lelonek egy kutyat.. Mondom ezmiafene??? Aztmondja o nem tudta,hogy ez van benne. Hat persze.. Oke utana enis egyre hulyebb lettem,rengeteget vitaztunk,mondta,hogy ongyilkos lesz ha elhagyom,begyogyszerezte magat,utotte verte a fejet,elis ajult.. Es bogott.. Raadasul imadja a "demonokat" es a horrort. Raadasul sokszor mikor vitaztunk es mar sirtam aztmondta,hogy engem kene a pszichiatriara bezarni.. Na es itt lett elegem,en szerintem ezerszer jobbat erdemlek,raadasul a fiu nagyon gyerekes. Elhagytam.. Attol felek egyszer megbosszul. Szerintetek pszichopata? Szemelyisegzavar? Vagy en reagalom tul?:( (bocsi az ekezetert,telorol irok)23/l
2016. jún. 5. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nezem milyen hulyen fogalmaztam bocsii,csak annyi emlek eszembe jutott..
2016. jún. 5. 00:03
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja es azt kihagytam hogy az apja psziches beteg
2016. jún. 5. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, tuti nem normális. Csoda, hogy nem korábban lett eleged. Olyan gyorsan lépj le ahogy csak tudsz, ő meg gyógyszerezze magát ahogy akarja.
2016. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy beteg. De van oka megbosszulni? Őrülten szerelmes beléd, vagy mi?
2016. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Esetleg valamilyen családtagjának vagy barátjával beszélj, és próbáljátok/próbálják orvoshoz vinni.
2016. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja oké most nézem hogy azt az fejbeverős meg minden részt véletlen átugrottam. Ez nagyon durva. Ha nem éltek együtt akkor nem para, de ha igen, akkor úgy gázosabb. Kérj valami férfitól segítséget majd ha szakítasz vele. Pl. parkban legyen ott vagy 30 méterre tőletek, úgy hogy nem tudja a srác. Bár ha elkattan az agya akkor csak nem fog megtámadni egy emberekkel teli helyen. Bár ki tudja. Én félnék ha tényleg egy ilyen beteg állat lenne.
2016. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősen gyanús hogy az! Van oka megbosszulni? Ha pszihopata akkor igen. Az ő logikája szeribt ugyanis kidobtad. Beletiportál az egójába! Ez már hatalmas ok egy ilyen szemèlyisègzavarosnál. Az èrzelmi manipilaciók, a semmibevevès, aztán te vagy a hülye..elèg gyanús.

A pszihopata az valami mèrhetetlen önbizalomhiányból ered, gyerekkori bántalmazásból, aztán az egèsz felnőttkora arra megy rá, hogy bebizonyìtsa hogy jobb mint bárki. Ès ezt ő szentül hiszi!!! Az emberek csak eszközök az èrdekei mellett.

Nem kèpes szeretni. Birtokolni akar. Ès ha nem birtokolhat bosszút áll!

Hát.....ha el is viszik nem elèg ok arra hogy bezárják! Max diagnosztizáljak. Ezt kezelni nem lehet.ez az èn bajom velük!

2016. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!