Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lánynak kivan a fél feneke a nadrágból?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó. Nem olyan règtől ismerem. Èn mindig nagyon visszafogottnak ismertem, de a multkori barati osszejovetelre igy jott. Van baratja, nekem is van barátom. Gyönyörű, csinos lány nagy fenèkkel. Kicsit elszomorított, hogy tènyleg kint volt a fèl feneke ès a barátom is látta.

Neki már 4 ève van barátja, nekem kettő.

Csak mi voltunk ott lányok a többi mint fiú.

Ez mára ilyen teljesen normális dolog? Hordjak èn is olyat, ez a menő? Vagy èn már nem èrtek ehhez. :(

18/L



2016. júl. 26. 17:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

#90: 60%-nál többet mondanék, de legyen. Igazából azt nem értem, hogy miért háborodik ezen fel valaki? Régen, ha valaki ribizli volt és megmondták neki, akkor ennyiben maradt a dolog. Manapság meg mindenki felháborodik.

Nekem is jó a fenekem srácként, minden barátnőm irigyelte. Most akkor én is rakjam ki a fenekem, mert divatos?

2016. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
"akkor most a lányok 60%-a egy qrva?" -- Háát ,nem jársz messze....
2016. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

akkor is èrthetetlen*

A barátnőm ès nem kváztam le, csak megakartam tudni, hogy mi a vèlemènyetek erről. Hogy ez manapság akkor ilyen tök normális dolog. Az az ha akarom vègül is èn is hordhatok olyan rovid gatyát, nem fog senki se leszólni miatta, mert ez ma divat. De akkor rovid nadragra mar nem is kell gyujtsek, mert olyan mintha felvettem volna egy francia bugyit.


(Èrtem..., de èn nem szeretnèk olyat hordani.)

2016. júl. 26. 18:22
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

"Nem értem, miért kell egy darab nadrágon igy kiakadni.

Nekem is vannak olyan barátnőim, akik ilyen rövid gatyát vesznek fel, mégse hülye facebook3,14csák, meg ribik..Ha jó alakom lenne, én is ilyet hordanék 40°-ban..Amúgy is, kb kimegyek az utcára és 10-ből 6 lányon ilyen nadrág van, mert most ez a divat, akkor most a lányok 60%-a egy qrva?

Jobban tennéd, ha magaddal foglalkoznál ahelyett, ki milyen nadrágot vesz fel."


Rövidnadrág és rövidnadrág között is van különbség. Van amelyikből kilátszik az illető feneke, van amelyikből még épp hogy nem. A kérdező barátnőjénél viszont az első eset áll fenn, ezt tette szóvá a kérdező.

2016. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez ma a divat?Hogy mindenki sarkinak néz ki.Mint pasi jó elnézegetni,de ezekkel lesem állnék,szerintem gáz,főleg hogy már 11-12 éveseket is ilyenbe látok.Csak gratulálni tudok ehhez az elcseszett fiatalsághoz.
2016. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Èn nem túloztam amikor azt mondtam, hogy a fele volt ki.
2016. júl. 26. 18:47
 17/24 anonim ***** válasza:

Hú, én is 1-2 éve láttam ilyet először, és itt nem túlzás, hanem konkrétan a fél segge lógott ki direkt mód a "nadrágból" a csajnak, igen. Elég igénytelen módon.

Gáz, hát. Hogyne lenne már az? Értelmes ember általában nem ilyen tróger szerintem, de ahogy látod, kivételek is akadnak.


Hogy miért hordják?

Ez valahol együtt jár kicsit ambivalens módon az önbizalom hiányával. - Igen tudom, most azt kérdezed hogy ezt hogy értem, pont, hogy mutogatja a seggét, hogy lenne már önbizalom hiányos?

- Pontosan úgy, ahogy a sok selfie képeket kb naponta kiposztoló önbizalomhiányos lányok esetében.

Mert az sem azoknak a jó szokása, akinek egy kellően egészséges önbizalma van és nem igényli állandóan a külső megerősítést a külsejéről a többiektől.

Szóval az is valószínűsítem, hogy most épp szarabb napjait élte, kevesebbnek érezte magát, amikor rohadtul igényelte mások figyelmét, kellett egy kis megerősítés másoktól, és a figyelem, amit ezek szerint egy ideje már hanyagolt, valószínűsítem épp a barátjától is. Különben nem öltözne fel ilyen maga-mutogatóan. Másik opció h féltékeny egy másik lányra és beindult a "verseny" nála.


Megjegyzem lányként itt a városban sem más, már egy szoknyában( amiből messze nincs kinn a seggem) is 20 mp alatt az egekben az agyvizem, amikor a sok Iq 2, (fejéről látszik hogy ennyi), "csak bámulok" férfiaknak ingerük támad ha szembejönnek velem jóóó rendesen végignézni, hogy még véletlenül is nehogy ne vegyem már észre, de amikor még ide is makog nekem valamit hozzá hódítóan hogy "szia gyönyörűm" azt szeretem a legjobban!

Kb gyilkolhatni támad kedvem hirtelen.

2016. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hordj ilyet attól, hogy most szinte mindenkin ez van. Scrácként nem mondom, hogy nem szép látvány, mert az, de egyébként szóba sem állnék ilyen lányokkal... Meg aztán aki így öltözködik, ne csodálkozzon ha valami perverz öreg, szőrös, kövér egyén belemarkol egyet a metrón, buszon, utcán vagy bárhol... Mármint én is elítélem az ilyeneket, de mégsem kéne, hogy még ők háborodjanak fel rajta, mert az ilyen nadrágok szinte szó szerint hívogatják ezeket. Egyszer láttam egy lányt ilyen nadrágban a vonaton, aki ment az ajtóhoz leszállni, előttem két üléssel meg egy ember majdnem kiesett az ülésből, már azt hittem rosszul van, felálltam megnézni, hogy mit csinál és láttam, hogy csak a csajt nézte annyira, hogy kidőlt az ülésből!
2016. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem undorító.
2016. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%

biztos hevesen tiltakozni fogsz, de a sztoriból, a kérdésből és a későbbi hozzászólásaidból erős a gyanúm hogy kissé féltékeny/irigy vagy a barátnődre. figyelj, ez most a divat, neki jól áll és ezt ki is használja. ez van. biztos van olyan ruha is divatban ami meg neked áll jól. hordj olyat, és meglátod, ha elégedett leszel magaddal nem is fog érdekelni más mit hord :)


amúgy valóban látványos viselet, azonban nem túl előnyös egészségügyi okokból és a perverzeket is vonzza. de hát mindennek ára van, főleg a szépségnek: és aki házhoz sétál a pofonért, ne csodálkozzon ha meg is kapja.

2016. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!