Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lánynak kivan a fél feneke a nadrágból?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó. Nem olyan règtől ismerem. Èn mindig nagyon visszafogottnak ismertem, de a multkori barati osszejovetelre igy jott. Van baratja, nekem is van barátom. Gyönyörű, csinos lány nagy fenèkkel. Kicsit elszomorított, hogy tènyleg kint volt a fèl feneke ès a barátom is látta.

Neki már 4 ève van barátja, nekem kettő.

Csak mi voltunk ott lányok a többi mint fiú.

Ez mára ilyen teljesen normális dolog? Hordjak èn is olyat, ez a menő? Vagy èn már nem èrtek ehhez. :(

18/L



2016. júl. 26. 17:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fèltèkeny rá, mert kedvelem őt ès tudom milyen vagyok, ha egy lányra fèltèkeny vagyok. ( kerülöm, nem szólok hozzá, nem nèzek rá )

Csak az szomorított el, hogy a barátom is látja ès tudom, hogy nekem nincs olyan nagy popsim. :D Ha a barátom nem lett volna ott nem èrdekelt volna, hogy kilátszott a feneke!:)

2016. júl. 27. 11:06
 22/24 anonim ***** válasza:
már nem azért, de ha zavar téged, hogy a barátod lát egy olyan csajt akinek jobb a segge mint a tiéd - az bizony féltékenység. hogy a barátodra vagy a jó seggre vagy féltékeny, az már más kérdés.
2016. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez termèszetes. Kit ne zavarna, ha a barátja ül ès a lány pedig az orra előtt ál ès kivan a fèl feneke. Ès nyilván èn is azt nèznèm a helyèbe. De mindegy hagyjuk, koszonom a valaszokat!:)
2016. júl. 28. 19:33
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Fiú vagyok de undorítónak tartom. Kinem állhatom az ilyen nőket/lányokat.
2017. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!