Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már mondhatom hogy egyetemista...

Már mondhatom hogy egyetemista vagyok? Ha megkapom az sms-t, hogy felvettek, akkor ha a férfi megkerdezi, hogy mivel foglalkozom.

Figyelt kérdés

Akkor egyetemista vagyok? :D csak mert olyan jó kimondani ^^

L/19


2016. júl. 26. 21:56
1 2 3 4 5
 41/46 Noren1989 ***** válasza:
#39, mélyen tisztelünk ezért, hogy tisztában vagy a hallgatói jogviszony fennállásával.
2016. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az elismerést, kedves Noren1989.
2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb férfit rohadtul nem fogja érdekelni, hogy egyetemista vagy-e. De, ha ilyen éretlenül viselkedsz a kutyának se fogsz kelleni, csak szólok.
2016. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem értem, hogy miért kell pökhendinek lenni. Elhiszem, hogy manapság ez a divat, főleg ha azt valaki névtelenül teszi. :) Sajnos....
2016. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak akik az értetlenekre buknak, könnyű őket elhihetni bármivel is. :)
2016. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
100%

Szerintem ne mond. Még be sem iratkoztál, nem jártál órán, nem vizsgáztál.

Ezért nem értem pl., hogy miért írják ki rengetegen, hogy hová járnak majd.

Én a második félév után mertem azt mondani, hogy egyetemre járok, mert nálunk majdnem a negyede lemorzsolódott az embereknek.

Megértem, hogy nagyon lelkes vagy, de fogalmad sincsen, milyen egyetemistának lenni.

2016. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!