Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Máshol is így megy?

Máshol is így megy?

Figyelt kérdés
Az én körömben sok embert nem érdekli a korkülönbség és az egyik 20 évesen a barátnője mellett 35 évessel fekszik le, a másiknak férje van, de 10-en évessel fekszik le, megint másik csak kap egy üzenetet, hogy találkozzanak egy kis erre-arra és már bele is folytak a részletekbe, aztán mehet is a menet. Ennyire romlott ez a világ és nem számít a tisztelet, az őszinteség és a bizalom? Mindig a tipikus családról álmodtam, szerető férjjel és egészséges gyerekekkel de nehéznek tartom a gondolatát is ébren tartani ennek, mert hihetetlen amit csinál néhány ember. Olyan nehéz lenne normális barátokat és párt találni normális úton?

2016. júl. 27. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mai világban igen nehéz de nem esélytelen szoval ha valaki a kulsodert akar teged az szerintem nem a legjobb de ha a belsodert szeretnek meg akkor mar jobb a legkor is h lehet onmagad elotte
2016. júl. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szurni kell ismerettsegi koreinket is de foleg persze vigyázni hogy milyen emberrel jövünk ossze. Ha valaki mindent közösen akar megoldani nincs mitol tarts egy szerelmi kapcsolatban. En is ezekre vagytam s vagyok ferfi oldalrol s hiaba egy nagy szemethalmazban kell keresni a szamomra megfelelő értékeket tudom hogy vannak igy csak nyitott vagyok minden fele hatha egyszer kezembe akad valami a turkalas közt.
2016. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez teljes mértékben igaz egyes területeken,de Erdélyben nem elterjedt. ;-)
2016. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A mai világban van akinek mindegy,de van akinek nem.Nagyon "ciki" ha nagy a korkülönbség,példa:egy 30 éves nő és egy 50 éves férfi.Ha egy szép családot akarsz akkor az illető téged ne a külsődért szeressen,hanem a belsődért.Úgy vélem hogy a korkülönbség csak maximum 10 legyen de "az is sok". :)
2016. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az erkölcs sajnos, "kiment a divatból". Ezért is fontos a hit- és erkölcstan oktatás az iskolákban, de ezt otthon, a családban kellene kezdeni. Nehogy azt hidd, hogy egy piaristákhoz járó diák is így él!!!
2016. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
folyt.: persze a szerelem, az igazi, mindent felülír.
2016. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!