Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszul alszom, mit tehetnék...

Rosszul alszom, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Van egy depis időszakom és alvásproblémáim lettek, majd azzal nyugtattam magamat hogy kinek milyen későn sikerült elaludnia és így nyugodtabban aludtam de egyre kevesebbet. Rosszul vagyok, 2-3 órát aludtam ma hajnalban de erőltetem az elalvást és így nehezen megy tehát stresszes vagyok, és nem szerertnék tovább lefelé menni a lejtőn, pontot szeretnék tenni az időszak végére és végre kipihenni magam, ennél már csak többet szeretnék aludni. Mit tehetnék? Mivel nyugtassam magamat? Próbáltam citromfű teát meg esti sétát, önkielégítést és meditációs zenét is. Valamennyi sikerrel.


Kellene pszichológus. :(


2016. júl. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogj egy edényt és kérj meg valakit h bszon jól fejbe :) garantált a siker!
2016. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Old meg a problémáidat az életben,és az alvás is jobban fog menni.
2016. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején úgy sikerült, hogy addig maradtam fent ameddig csak bírtam, ameddig jól el nem fáradtam... Persze vigyázzni kell, nehogy ez miatt elcsússzon a megszokott bioritmusod. Futás vagy valami sportolás jót tesz, olvasás, önkielégítés is ahogy írtad...
2016. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!