Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók ti...

Michael Jackson rajongók ti mit szóltok akkor ha egy Michael utáló azt mondja hogy Michael se énekelni se táncolni sőt még azt mondják hogy a dalait mások írták neki?

Figyelt kérdés
nem kell őt szeretni de azért nem kéne ilyet mondani legalább járnának utána a munkáságának
2016. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Azt mond, amit akar.
2016. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
9%
Igazat adok neki és elkezdek rendes zenét hallgatni.
2016. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy RAJONGÓK? és neked utolsó mi az igazi zene ha nem mj ő volt a pop királya ő vitt haza egy este 8 Grammy díjat vagy nen?
2016. aug. 2. 12:57
 4/54 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok rajongó, de aki azt mondja, az az ember nem tud táncolni és énekelni, az hülye. Az éneklésre max. azt lehet mondani, hogy "nem az én stílusom", "nem tetszik hangja". De hogy nem tud???

Az, hogy ki írta a dalait... hát azt tudja a fene pontosan.

2016. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Minden dalát ő írta

[link]


Kivéve r Kelly dalát

2016. aug. 2. 13:40
 6/54 anonim ***** válasza:

Hát, én erősen kétlem, hogy minden dalát ő írta, de nem érdekel a téma annyira, hogy foglalkozzak vele.


Táncolni meg énekelni azt biztos tudott, de amit élete végén képes volt leművelni eléggé röhejessé tette a szememben.

2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Meg kéne tanulni olvasni azt mondtam rajongók nem azt hogy akik utálják



de amit élete végén képes volt leművelni eléggé röhejessé tette a szememben. mi tette röhejesséa szemedben mi mégis meg mondanád azért mert küzdött nem hagyta magát amikor minden nyomorult féreg belé rúgott de ő akkor is képes volt alkotni

ezt már nem tudod megmondani mi?

de amit élete végén képes volt leművelni eléggé röhejessé tette a szememben.

2016. aug. 2. 21:46
 8/54 A kérdező kommentje:
Véletlenül 2* másoltam
2016. aug. 2. 21:47
 9/54 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, azt kiröhögném, mert kb. mintha azt mondaná, hogy kék a fű és zöld az ég...
2016. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet mondd azzal nem törődnek mert akkor ezek szerint semmit nem tud a zenéről. Azzal természetesen semmi gond ha valaki nem szereti de hogy azt mondja rá hogy rossz...

Ha meg ezt mondaná valaki "... de amit élete végén képes volt leművelni eléggé röhejessé tette a szememben."

akkor az én szememben meg az a valaki lenne röhejes mert bármire is gondol szinte biztos hogy valami szennylapból vette az infót.

2016. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!