Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók ti...

Michael Jackson rajongók ti mit szóltok akkor ha egy Michael utáló azt mondja hogy Michael se énekelni se táncolni sőt még azt mondják hogy a dalait mások írták neki?

Figyelt kérdés
nem kell őt szeretni de azért nem kéne ilyet mondani legalább járnának utána a munkáságának
2016. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
100%
Kiválló a hangja! Kiválló a tánctudása! És kivállóan kedves! És őszinte ember volt! És akik azt mondják, hogy ezek nem igazak ....akkor mondom azt, hogy van 10 mp-ed, hogy elfuss vagy vissza vond amit mondtál te döntesz....(nem...amúgy viccet félretéve magasról teszek rá mit gondol más..de a legjobb az, ha egy olyan utáló mondja ezt aki "Justin Biber fan" ....Mert a két énekes között fényévnyi távolság van! Michael Jackson!!!❤
2016. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%

"Amit meg drogoknak hívsz az valójában fájdalomcsillapító és altató.De ahelyett hogy pár cikk alapján elítélsz valakit inkább abba kéne belegondolni hogy miért volt olyan idegállapotban ez az ember hogy aludni sem tudott altatók nélkül.(A fájdalomcsillapítóra először akkor szokott rá amikor égési sérüléseket szerzett.) "


Ezek ugyan úgy drogok. Nem feltétlenül illegális szerekre gondoltam. Na nem mintha amit az orvosa meg ő csinált ne lett volna az. Nem tudom hogy vagy vele, nekem édes mindegy, hogy milyen fájdalomcsillapítóra szokik rá, távolról sem tartom pozitív, példaértékű dolognak.


Amúgy ennek a kérdésnek mi értelme volt?

2016. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
18%

Annyi, hogy egy fanatikus mj rajongó megbizonyosodjon arról, hogy nincs egyedül a világban a rajongásával.


Gondolom egy tipikus "különleges hópehely" kategóriájú tinilánnyal van dolgunk, aki foggal körömmel védi a rajongása tárgyát és igyekszik magát elkülöníteni a más pop előadókat bálványozó hasonszőrű társaitól.


Lényegében az mj rajongók is ugyan olyanok mint a belieberek, semmi különbség nincs köztük.


fuckin basic.

2016. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
71%
Aki meg elhiszi a pedofíliáról szóló pletykákat, az a blikk, daily mail és hasonló szennylapok fanatikus, mindent elhinni képes rajongója. Én akkor már inkább vagyok büszke arra, hogy Jackson rajongója vagyok :)
2016. aug. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
79%
és rám felőlem nyugodtan mondhatod, hogy olyan vagyok, mint a Bieber-rajongók, mert elhiszem, hogy azok is szeretik Biebert annyira, mint én Jacksont, de azért a két énekest ne hasonlítsd össze...
2016. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
34%
sem a pedofíliát nem említettem és még csak nem is hasonlítottam őket össze... nem baj kinövöd
2016. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
49%

"Ezek ugyan úgy drogok. Nem feltétlenül illegális szerekre gondoltam. Na nem mintha amit az orvosa meg ő csinált ne lett volna az. Nem tudom hogy vagy vele, nekem édes mindegy, hogy milyen fájdalomcsillapítóra szokik rá, távolról sem tartom pozitív, példaértékű dolognak."


Nem is mondtam hogy ezt példaértékűnek vagy pozitív dolognak tartom.Csak azt hogy nem kellene ítélkezni valaki felett amikor nem mentünk át olyan dolgokon amiken neki kellett.Főleg úgy nem hogy a bulvarmédiból szerezzük az infót.

Egyébként meg rengeteg sok tette van ami igenis példaértékű. :)



Annyi, hogy egy fanatikus mj rajongó megbizonyosodjon arról, hogy nincs egyedül a világban a rajongásával.


Gondolom egy tipikus "különleges hópehely" kategóriájú tinilánnyal van dolgunk, aki foggal körömmel védi a rajongása tárgyát és igyekszik magát elkülöníteni a más pop előadókat bálványozó hasonszőrű társaitól.



sem a pedofíliát nem említettem és még csak nem is hasonlítottam őket össze... nem baj kinövöd

2016. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
66%

"Annyi, hogy egy fanatikus mj rajongó megbizonyosodjon arról, hogy nincs egyedül a világban a rajongásával.


Gondolom egy tipikus "különleges hópehely" kategóriájú tinilánnyal van dolgunk, aki foggal körömmel védi a rajongása tárgyát és igyekszik magát elkülöníteni a más pop előadókat bálványozó hasonszőrű társaitól. "


Igen nyilvánvalóan egy tinilány tette fel a kérdést akik általában rajonganak valamiért. :D

És odakommentelni valami gonoszkodást/beszolást egy rajongóknak feltett kérdéshez?Annak mi értelme van??

Nem hiszem hogy megbizonyosodásra van szüksége mert rengeteg sok MJ rajongó van a világon a mai napig is.Internet,youtube nélkül ismerték meg a nevét a világ legeldugotabb helyein is és szerintem nincs még egy előadó akinek annyi rajongója lenne mint neki volt.Azt a kijelentést meg nem értem hogy mindegy hogy Bieberért vay Michael Jackson-ért rajong valaki.Hogy lenne mindegy amikor ég és föld ez a két ember? Vagy akkor semmiért nem lehet rajongani? Engem se érdekel hogyha valaki nem szereti akkor titeket miért zavar ha valaki igen? Vagy meg se lehet védeni azt,akiért rajongunk.

A rajongói mindig meg fogják védeni mert hatalmas szíve volt és tényleg törődött az emberekkel. Javítani akart az életkörülményeken, különösen a gyerekekén.Miközben turnézott mindig azt akarta tudni hogy mit tehetne és mindenhonnan úgy akart elmenni hogy javított a helyzeten.Most őszintén hány ilyen ember van még a világon?


"sem a pedofíliát nem említettem és még csak nem is hasonlítottam őket össze... nem baj kinövöd"


Én kiskorom óta rajongok érte és még nem sikerült kinőnöm és ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül...

2016. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
75%
Én csak felrúgnám, aki ilyet mond! :*
2016. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Hát énis az biztos csak úgy repülne
2016. aug. 15. 06:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!