Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók ti...

Michael Jackson rajongók ti mit szóltok akkor ha egy Michael utáló azt mondja hogy Michael se énekelni se táncolni sőt még azt mondják hogy a dalait mások írták neki?

Figyelt kérdés
nem kell őt szeretni de azért nem kéne ilyet mondani legalább járnának utána a munkáságának
2016. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
0%

"Nem is mondtam hogy ezt példaértékűnek vagy pozitív dolognak tartom.Csak azt hogy nem kellene ítélkezni valaki felett amikor nem mentünk át olyan dolgokon amiken neki kellett.Főleg úgy nem hogy a bulvarmédiból szerezzük az infót. "


Na és miken ment keresztül? Milliárdos lett és ez túl nagy lelki teher volt neki? Vagy leműtette az orrát a helyéről és fájt neki?

2016. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon röviden és nagyon tömören.


Egy szegény hétgyerekes családba született. Öt éves korától kezdve napi 5 órát gyakorolt és közbe nézte ahogy a többi gyerek az utcán játszott. Az apja terrorizálta. Megverte őt és a testvéreit ha elrontottak valamit. Gúnyolta az orráért, a pattanásaiért mindenért.Az se engedte meg nekik hogy apának hívják. Képes volt éjjel sztriptízbárba felléptetti a kisfiát.

Azt gondolod hogy ezek csak gyerekkori sérelmek de nem,ezek egész életében nyomott hagynak az ember lelkéne. Ő egyáltalán nem szocializálódott úgy mint a többi ember. A gyerekkor mondhatni teljesen kimaradt neki.


A világ legmagányosabb emberének érezte magát, még a családtagjai is csak a pénzt látták benne, egész életében kihasználta őt az emberek többsége.


Aztán jöttek a betegségei. Az egyik a Lupus.Gyógyithatattlan. A haja a szemöldöke hulott tőle, a szája is kifakult tetováltattni kelett.Durva betegség nézz utána.

A másik a vitiligo, ebben a videóban tökéletesen elmesélik nézd még légyszives.:

[link]

Aztán ráadásként nem elég hogy ennyi baja van a külsejével, még a bulvarmédia is rászáll.Gondolj bele az egész világ azzal foglalkozik ami miatt te a legrondábbnak érzed magad és mindenféle baromságot kitalálták rólad.

Ha ezek még mindig nem lennének elegek,sikerült egy olyan balesetet is összehoznia amiben úgy eltörte az orrát hogy alig kapott levegőt és mégegyszer műteni kellett. De ha tett bármit is a külsejéért az azért volt mert szeretett volna normálisan kinézni.( Amúgy Hollywoodban mindenki plasztikáztattja magát.)

És még ez is történik:

[link]

Az égési sérülés olyan súlyos volt hogy innentől többnyire parókát hordott és rászokott a fájdalomcsillapítóra.

De ne sajnáljátok kicsit se hogy megégett a feje inkább ítéljük el és gúnyolódjunk rajta ezzel tönkretéve valaki életét.


Sokan szerintem ilyenek után minden bizalmukat elvesztették volna az emberek felé. Ő meg az összes pénzt amit turnézással keres eljótékonykodja.Illetve szabadideje nagy részét beteg gyerekekkel tölti.Azt mondta hogy megszakad a szive értük mert tudja milyen elveszíteni a gyerekkort. És talán ők az egyetlenek akik nem mint popsztár tekintenek rá.

Épített egy hatalmas házat, Neverlandet (sohaország , pan peter mese) egy nagy vidamparkakkal állatokkal ahová Michael beteg és szegeny gyerekeket hívott meg hogy ha csak egy napra is de elfeledhessek hogy betegek.Meg talán azért is hogy bepotohassa a gyerekkorát.Az újság persze szörnyű beteg helynek állította be Neverlandet. Aha persze:

[link]

Itt még azt mondta hogy soha nem fogja elhagyni Neverlandet. Ennek ellenére miután a rendőrség 70(!) emberével felforgatta (és nem talált semmit) azt mondta hogy ő képtelen ott élni az már nem az otthona.


De az igazi megaláztatás csak ezután jött az életébe. A vádaskodások.Na ott olyan szinten megalázták hogy azt senkinek nem kívánom. Amit a média művelt vele az egyzerűen embertelen volt. A rendőrség úgy kicsavarta a karját hogy nem tudta felemelni. A bíróságra járás, az hogy az emberek ilyeneket gondolnak róla az kihatott az egészségére, a lemez eladására.( Bár az akkoriban sajtó által lehúzott remixlemez a Blood on the Dance floor annak ellenére hogy semmilyen reklámot nem kapott a világ legnagyobb példányszámban eladott remixalbuma lett :D )

Én se tudtam volna aludni a stressztől.


Amúgy igen milliomos volt és? Ha valakiről hát róla nem mondhatjuk hogy csak saját magára fordította a pénzét.

[link]

Egy barátom apukája zenész.Sikeres de nem világhírű vagy valami.A barátom rengeteget szenvedett mert szinte soha nem látja az apját.Na akkor mennyire lehetett elfoglalt a világ leghíresebb popsztárja? Szóval nem jött az a pénz olyan könnyen persze tény hogy a hírességek nevetségesen túlfizetettek.

De a hírnevet nyilván nem olyan könnyű feldolgozni.Vagy szerinted olyan jó kiskorod óta a nyilvánosság előtt élni?


" A siker feltétlen velejárója a magányosság.Az emberek azt hiszik a sikeres művész boldog.Hogy bárhová eljuthat és bármit megtehet pedig épp a legalapvetőbb dolgokban szenved hiányt"

Michael Jackson


Ahozz a kijelentéshez amit az óráról mondtál meg csak gratulálni tudok. Azért néha gondolj bele hogy ezek a gúnyolódások tönkre tették egy ember életét.


Ő csak azt akarta hogy szeressék, ha ez furcsa akkor többet nem akarok ezen a világon élni.

Nem értem miért ilyenek az emberek. Hogy gondolhatják hogy pont ő...Amikor már senki sem ő még akkor is hitt benne hogy a világ megváltoztatható. És tett is érte.

Pedig csak egy kicsit kéne odafigyelni mondjuk a dalaira:

Man in the mirror, Heal the world, Earth Song, We are the world, Why you wanna trip on me,You are not alone, They dont care about us...

2016. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
0%
Ezt remélem nem gondolod, hogy végigolvasom :D Hány milliárd ember van aki szegénységben nőtt fel és van valamilyen maradandó betegsége? :D
2016. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

*

Ezt akartam másodszorra linkelni

[link]

2016. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Sok. És kimondta hogy ő az egyetlen? Ettől akkor most nem volt rossz élete?Vagy akkor megérdemli hogy bántsák amikor semmitt nem tett?

És látod ez az hogy mondjuk annyira nem érdekel hogy bárhol utnnézz vagy hogy olvass egy perces szöveget róla de gúnyolódni az tudsz. Nem kell hogy érdekeljen vagy utánna nézz de akkor minek mondasz róla ilyeneket?

Halottakról pláne nem illik.

De gondolom ha látsz a Blikkbe egy mocskolódó cikket róla az mr érdekel.

2016. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Jól mondod nyavalyás szar rágok mocskos cikket el tudok olvasni de

az igazat nem az már fáj nektek😠

2016. aug. 15. 21:51
 37/54 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem az igazság fáj, csak simán nem érdemel a téma annyi energiát, hogy elolvassa azt a novellát.

Nem mindenkit érdekel mj annyira, hogy betanulja az életrajzát kívülről.


Van aki szereti, van aki utálja, meg van aki le se szarja.

Fúha milyen meglepő dolog...


UI: Ez a mértékű rajongás már beteges, kezeltetnetek kéne magatokat.

2016. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
77%
Igen tudom hogy van akit nem érdekel amivel az égvilágon semmi baj nincs. De ha nem érdekel akkor okoskodni sem kell meg tényként kezelni olyan dolgokat amiknek egyszer nem nézztetek utánna csak valahol hallotátok.
2016. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy meg ő kérdezte hogy miken ment keresztül meg leírt két orbitálisan nagy baromságot.
2016. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
74%

Aki a nagy szöveget írta, ez annak szól: VÉGRE EGY NORMÁLIS EMBER! VÉGRE!


Ti szánalmas barmok, el lehet olvasni amit ez a felhasználó leírt, minden szava igaz.

Ha meg nem szántok rá 3 percet, akkor meg rohadjatok meg és ne okoskodjatok. Szánalmas ökrök.


Valaki írta, hogy ezt a rajongást kezeltetni kéne.

Na figyuka! Én is kívülről tudom az egész életét, jobban, mint a sajátomat! Látszik, higy nem vagy olyan szerencsés, hogy MICHAEL JACKSON rajongója, lehess, különben tudnád, hogy akit Ő a bővkörébe von, az nem szabadul. Szerencsésnek érezhetem magam.

Te pedig... Csak nagyon nagyon nagyon b**** meg! :* <3

2016. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!