Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók ti...

Michael Jackson rajongók ti mit szóltok akkor ha egy Michael utáló azt mondja hogy Michael se énekelni se táncolni sőt még azt mondják hogy a dalait mások írták neki?

Figyelt kérdés
nem kell őt szeretni de azért nem kéne ilyet mondani legalább járnának utána a munkáságának
2016. aug. 2. 11:59
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
33%

Erről beszéltem, te már szakember segítségére szorulsz. A hozzád hasonló idióták miatt szokás lehúzni egy fanbaset.


Keress segítséget. De tényleg.

2016. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
74%

Mivel is érdemeltem ki ezt a címet? Azzal hogy megvédem a kedvencemet ha valaki leidiótázza?

"Nem mindenkit érdekel mj annyira, hogy betanulja az életrajzát kívülről."

Nem tanultam be az életrajzát. Olvastam egy róla szóló könyvet és elolvastam az életrajzi könyvét ami a megjelenést követő második héten a legjobban fogyó könyv lett az Egyesült Államokban, szóval nem hiszem hogy én lennék az egyetlen. És különben ki nem olvas a kedvencéről?

Pár idióta miatt meg nem kell lehúzni a világ egyik legngyobb fanbase-ét. Akkor én is mondhatom hogy az olyan idióták miatt akik mindent bevesznek amit a pletykalapok terjesztenek, lettek ilyenek Michael rajongói. Amellett hogy részben ők tették tönkre az életét.

2016. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

nem neked címeztem a mondandómat, hanem a többi feszengőnek


olvass vissza néhány kommentet és tudni fogod kikre gondoltam.

2016. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
A stílusukból ítélve nagyon nagyon fiatalok. A fiatalok egyszerűen így viselkednek ha rosszat hallanak a kedvencükről.
2016. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

Jaj olyan jó érzés amikor az ember sz..rik egy témára, benyög pár tényt (molesztálási ügyek, gyógyszerfüggőség, felesleges plasztikai műtétek garmadája iránti rajongás), aztán vissza néz ide pár nap múlva és milyen sírás-rívás megy :D Te atya ég :D Azt meg már meg sem említem, hogy szegény szerencsétlen Jacko pályája vége felé annyira önmaga paródiájává vált, hogy emiatt szimplán közröhej tárgya az emberek nagy részénél.


Még egyszer: lesz..rom az életrajzás, nem fogok róla semmit sem olvasni jelenleg, mert nem érdekel. Tényeket írtam, egy emberileg megkérdőjelezhető személy. A zenei munkássága megítélése meg abszolút szubjektivitás dolga. Soha nem lesz olyan ember, aki mindenki szemében egy szimpatikus, pozitív alak lesz, ő sem kivétel.

2016. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
77%

Ha az ember szarik egy témára akkor minek szól hozzá? :D

Amiket benyögtél meg nagyon nem tények :D

2016. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem tény? A gyógyszerfüggőség? A meredeken zuhanó pálya élete végén? A pedofil ügyek (nem azt mondtam, hogy ez bizonyított, jogerős)? Ezek mind tények.


Amúgy meg azért írok ide, mert imádom nézni az ilyen agyatlan, kritikátlan rajongók vergődését, akár zenész, focicsapat, politikus vagy akármi hívéről van szó.

2016. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
77%
Jó életed lehet.
2016. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%
Tökre jó, nem én vergődök itt 5 oldal óta a nagy büdös semmin :D
2016. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
65%
Ha te mondod...
2016. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!